Meru Danda Chikitsa muguras masāža

Meru Danda Chikitsa muguras masāža

Meru Danda tulkojumā no sanskrita nozīmē "Pasaules ass". Meru Dandas pamatprincips ir visa organisma veselības ciešā saikne ar mugurkaula kvalitāti.

Šīs 40 minūšu ilgās procedūras laikā tiek dziļi apstrādāti, sildīti, aktivizēti un atbrīvoti muguras taisnie muskuļi un jostas daļa. Īpaša uzmanība tiek pievērsta izsēdētajiem sēžas muskuļiem, tādejādi atgūstot šo muskuļu tonusu un tvirtumu. Šī Ājurvēdas masāža arī pastiprina limfas gaitu, izvada no mugurkaula rajona sāļus un toksīnus.

Masāža ir teicama procedūra osteohondrozes profilaksei un ārstēšanai, tiem kam ir sēdošs darbs.

Masāžas ilgums: 40 minūtes.

 

 

 

Lai pierakstītos vizītēm, nodarbībām vai programmām veselības centrā "Vivendi", aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies 12 stundu laikā no pieteikuma saņemšanas brīža, sūtot e-pastu, vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to mums darīt zināmu vismaz 24 stundas iepriekš. Pretējā gadījumā būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa 50% apmērā.

Pieteikties vizītei


Es piekrītu un vēlos saņemt uz savu e-pastu veselības centra "Vivendi" ziņas par piedāvājumiem un jaunumiem (pakalpojumiem, izglītojošiem semināriem u.c. saistošo informāciju par centru).

Jūs jebkurā brīdī varat atteikties no aktuālāko piedāvājumu un jaunumu saņemšanas, tādējādi izdzēšot sevi no Kontaktu datu bāzes. Lai to darītu, lūdzu, informējat centru, rakstot uz info@vivendicentrs.lv.

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz