Relaksējoša ķermeņa masāža

Relaksējoša ķermeņa masāža

Visa ķermeņa masāža ar relaksējošu un dziedinošu iedarbību. Tās mērķis ir sakārtot organismu gan fiziski, gan garīgi. Rīkojoties noteiktā secībā, pacienta ķermenis tiek noklāts ar sasildītu eļļu. Eļļas sastāvs tiek izraudzīts individuāli, atbilstoši konkrētā pacienta konstitucionālajam tipam un problēmām.

Šī masāža sniedz enerģiju un palīdz izvadīt no organisma nevajadzīgās vielas - toksīnus un liekos sāļus.

Seansa ilgums ir 1,5 stunda.

Lai pierakstītos konsultācijām vai procedūrām veselības centrā “Vivendi”, aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies, sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to darīt zināmu vismaz 24 stundas pirms vizītes. Ja informēsiet veselības centra reģistratūru vēlāk par noteikto laiku, būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa pilnā apmērā!

Pieteikties vizītei


Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz