Galvassāpes

Galvassāpes

Sāpes, lai tās būtu galvas, muguras vai dvēseles sāpes, ir simptoms, kas brīdina, ka organismā kaut kas nav kārtībā.

- ārste Daina Jēgere

Galvassāpes ir visbiežāk minētās ciešanas/visizplatītākā ikdienas problēma, ko izjūt cilvēki visā pasaulē. Tās rada būtiskas izmaiņas cilvēka dzīves kvalitātē, ierobežojot dzīves ierasto ritējumu, samazinot darbaspējas vai nelabvēlīgi ietekmējot brīvā laika pavadīšanas iespējas.

Galvassāpes rodas sāpju signālu dēļ, ko izraisa mijiedarbība starp smadzenēm, asinsvadiem un galvas nerviem. Galvassāpju laikā sāpju signāli netiek nodoti no smadzenēm kā vairums uzskata, bet gan drīzāk sāpju signāli nāk no aktivizētajiem nerviem ap galvaskausu, asinsvadiem un galvas muskuļiem. Šī iemesla dēļ galvassāpju diagnostika un ārstēšana ir gana sarežģīts process, kurš atkarīgs no dažādiem svarīgiem blakus faktoriem, lai to uzticētu vairāku jomu speciālistiem. 

Būtisks faktors galvassāpju diagnostikā un ārstēšanā ir sāpju veida identifikācija, ko nereti ir sarežģīti noteikt, veicot tikai klīnisko apskati, it sevišķi gadījumos, ja cilvēks ciešs no vairāku veidu galvassāpēm.

Detalizētāk par galvassāpju veidiem lasi sadaļā Galvassāpju veidi.

Lai pierakstītos konsultācijām vai procedūrām veselības centrā “Vivendi”, aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies, sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to darīt zināmu vismaz 24 stundas pirms vizītes. Ja informēsiet veselības centra reģistratūru vēlāk par noteikto laiku, būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa pilnā apmērā!

Pieteikties vizītei


Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz