Galvassāpju ārstēšana

Galvassāpju ārstēšana

Galvassāpju ārstēšana nebūt nav tas vieglākais uzdevums, jo tā ir atkarīga no dažādiem blakus faktoriem, kā rezultātā bieži vien ir nepieciešama dažādu speciālistu iesaiste. 

Vispirms ar sūdzībām par galvassāpēm jādodas pie ģimenes ārsta, kurš novērtēs  kopējo veselības stāvokli, nosūtīts uz analīzēm un uzreiz nozīmēs sākotnējo ārstēšanos. 

Tomēr ir gadījumi, kad ģimenes ārsts viens nespēj atrisināt pacienta problēmu, tāpēc nākamais solis ir citu speciālistu – neirologa vai algologa (sāpju speciālista), iesaiste. 

Šajās vizītēs neirologs vai algologs uzklausīs Jūsu sūdzības un mērķtiecīgi iztaujās par galvassāpju norisi, ilgumu, sākumu, raksturu, lokalizāciju, pavadošiem simptomiem, atvieglojošiem un provocējošiem faktoriem, Jūsu blakusslimībām, visiem medikamentiem, ko lietojat pašreiz, kā arī iepriekšējo galvassāpju ārstēšanas pieredzi, ja tāda ir bijusi. Tālāk sekos rūpīga neiroloģiskā izmeklēšana.

Nepieciešamības gadījumā Jums tiks nozīmēti papildu diagnostiskie izmeklējumi un citu jomu speciālistu konsultācija. Savukārt, vizītes noslēgumā Jums tiks izveidots individuāls ārstēšanās plāns, iekļaujot kompleksu pieeju: pārskatot dzīvesveida, režīma un ēšanas paradumus, kā arī izvēloties piemērotākos medikamentus un procedūras. 

Lai vizīte un ārstēšanās process norisinātos vēl efektīvāk, iesakām pirms tam aizpildīt Galvassāpju kalendāru, lai iegūtos novērojumus parādītu ārstam, kā arī lasiet sadaļu Kā sagatavoties vizītei? 

Lai pierakstītos konsultācijām vai procedūrām veselības centrā “Vivendi”, aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies, sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to darīt zināmu vismaz 24 stundas pirms vizītes. Ja informēsiet veselības centra reģistratūru vēlāk par noteikto laiku, būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa pilnā apmērā!

Pieteikties vizītei


Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz