Kā sagatavoties vizītei?

Kā sagatavoties vizītei?

Pirmā vizīte pie speciālista ir būtiska, jo šajā vizītē ārsts iepazīst Jūsu slimības simptomus, savukārt, Jūs izprotat slimības iespējamos cēloņus un efektīvākās ārstēšanas metodes. Lai vizīte noritētu veiksmīgi, nepieciešams tai sagatavoties, tādējādi atvieglojot abpusējo sadarbību.

Pirms vizītes:

 1. Atzīmēt Galvassāpju kalendārā (pieejams: galvassāpju kalendārs) galvassāpju stiprumu, biežumu, provocējošos faktorus un medikamentus, ko lietojat
   
 2. Novērojiet, kādi apstākļi pastiprina vai atvieglo galvassāpes
   
 3. Sagatavojiet līdzņemšanai: izmeklējumus, analīzes, citu konsultantu slēdzienus (ja tādi ir), izrakstus no slimnīcām, medikamentu sarakstu, ko lietojat vai esat lietojis. Noderīgi var būt arī izmeklējumu slēdzieni, kas veikti pirms vairākiem gadiem, ārstam tā var būt svarīga informācija galvassāpju diagnostikā un tālāko izmeklējumu plānošanā
   
 4. Iztaujājiet savus tuvākos ģimenes locekļus un radiniekus saistībā ar galvassāpju pieredzi, jo nereti migrēnas ir iedzimtas
   
 5. Pārdomājiet jautājumus, ko vēlaties uzdot speciālistam. 

Lai pierakstītos vizītēm, nodarbībām vai programmām veselības centrā "Vivendi", aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies 12 stundu laikā no pieteikuma saņemšanas brīža, sūtot e-pastu, vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to mums darīt zināmu vismaz 24 stundas iepriekš. Pretējā gadījumā būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa 50% apmērā.

Pieteikties vizītei


Es piekrītu un vēlos saņemt uz savu e-pastu veselības centra "Vivendi" ziņas par piedāvājumiem un jaunumiem (pakalpojumiem, izglītojošiem semināriem u.c. saistošo informāciju par centru).

Jūs jebkurā brīdī varat atteikties no aktuālāko piedāvājumu un jaunumu saņemšanas, tādējādi izdzēšot sevi no Kontaktu datu bāzes. Lai to darītu, lūdzu, informējat centru, rakstot uz info@vivendicentrs.lv.

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz