Vivendi Galvassāpju skola

Vivendi Galvassāpju skola

Vivendi Galvassāpju skola – vieta, kur Tev palīdzēs izprast un pārvaldīt galvassāpes, kā arī sniegs praktiskus ieteikumus, ko ieteicams darīt ikdienā, lai pēc iespējas efektīvāk samazinātu galvassāpes, uzlabotu pašsajūtu un kopējo dzīves kvalitāti. Migrēna ir viena no izplatītākajām slimībām (ar to sirgst aptuveni viens miljards iedzīvotāju visā pasaulē), kas lielā mērā ietekmē cilvēkus darbspējas vecumā. Vidējām un stiprām galvassāpēm radot diskomfortu, cilvēks var justies fiziski un emocionāli bezspēcīgs un nomākts, pilnībā vai daļēji zaudējot darbspējas un dzīvesprieku. 

Galvassāpju skola sastāv no 3 nodarbību cikla, kura laikā tiks apgūtas šādas tēmas un praktiskie vingrojumi:

  • Galvassāpju veidi un cēloņi
  • Kur un kāpēc rodas galvassāpes
  • Ieskats galvassāpju profilaksē un jaunākajās ārstēšanas metodēs
  • Galvassāpju saistība ar emocionālajām reakcijām
  • Kognitīvi biheiviorālās terapijas (KBT), emociju regulēšanas u.c. veida metožu apguve stresa pārvaldīšanā un psihoemocionālās labsajūtas uzlabošanā
  • Ķermeņa stāja, darba poza, muskuļu disbalanss, saspringums un citi iemesli, kas var veicināt galvassāpes
  • Ikdienas profilaktiskie vingrojumi un metodes galvassāpju mazināšana.

Galvenie ieguvumi, apmeklējot Vivendi Galvassāpju skolu:

  •  Izpratne par galvassāpēm, to cēloņiem

  • Apzināšanās, ka šāda problēma nav man tikai vienam
  • Zināšanas par to, kas man var palīdzēt un ar ko sākt, lai mazinātu galvassāpes un to radīto diskomfortu. 

Nodarbības ir atceltas uz nenoteiktu laiku. 

Lūdzu, sekojiet līdzi jaunākajai informācijai par nodarbību norises datumiem un laiku! 

Lai pierakstītos konsultācijām vai procedūrām veselības centrā “Vivendi”, aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies, sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to darīt zināmu vismaz 24 stundas pirms vizītes. Ja informēsiet veselības centra reģistratūru vēlāk par noteikto laiku, būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa pilnā apmērā!

Pieteikties vizītei


Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz