Atbalsta psihoterapijas grupa

Atbalsta psihoterapijas grupa

“Attiecības mēdz būt skaistas, dinamiskas, mīļas, izaicinošas. Otrs cilvēks ienes dzīvē prieku, gandarījumu, piepildījumu, bet tam līdzās var būt bailes, dusmas, vientulība, nepiepildītas cerības, vilšanās.

Ko ar to iesākt? Vai tas nozīmē, ka attiecības ir sevi izsmēlušas? Vai tas nozīmē, ka otrs man nav piemērots? Vai jāmainās pašam? Kā? Vai tā es nepazaudēšu sevi pašu? Ko iesākt, ja neizdodas izveidot attiecības, kurās justies droši un gūt gandarījumu? Kā sev palīdzēt, ja pēc attiecību pārtraukšanas grūti atgūt līdzsvaru un dzīvesprieku? Kā atgūties no toksiskām attiecībām? Kā veidot veselīgas robežas? Kā parūpēties par savām vajadzībām? Kā risināt konfliktus, saglabājot cieņu un tuvību?

Uz visiem šiem jautājumiem mēģināsim kopīgi rast atbildes tā, lai attiecībās spētu piedzīvot sevi, otru un gūt piepildījumu ” par grupas iespējām dalās tās vadītāja, klīniskā psiholoģe Magdalēna Pranaite

Grupa notiks trešdienās, plkst.18:00-19:30, ilgs 6 mēnešus. 

Vienas sesijas cena - 35EUR. 

Interesenti tiks aicināti uz telefonkonsultāciju ar grupas vadītāju.

PIETEIKŠANĀS NOSLĒGUSIES!

Lai pierakstītos konsultācijām vai procedūrām veselības centrā “Vivendi”, aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies, sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to darīt zināmu vismaz 24 stundas pirms vizītes. Ja informēsiet veselības centra reģistratūru vēlāk par noteikto laiku, būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa pilnā apmērā!

Pieteikties vizītei


Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz