EMDR metode

EMDR metode

EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing) jeb desensibilizācija un traumu pārstrāde ar acu kustībām. Tā ir jauna, zinātniski pamatota psihoterapijas metode, kas ir īpaši efektīva emocionālo traumu terapijā. Tā visā pasaulē tiek izmantota papildus klasiskajām psihoterapijas metodēm, jo ar EMDR palīdzību var manāmi ātrāk risināt psiholoģiskās problēmas.

EMDR pamatā ir dabisks acu kustību process, kurš aktivizē iekšējo traumatisko atmiņu pārstrādes mehānismu nervu sistēmā. Pārstrādes process var notikt, ne tikai izmantojot noteikta veida acu kustību, bet arī izmantojot citus ārējus kairinātājus – piemēram, vieglus piesitienus pa klienta plaukstām, pleciem, vibrācijas elementus.
 
Ar EMDR metodes palīdzību traumatiskā informācija kļūst pieejama, tā tiek pārstrādāta un adaptīvā veidā integrēta, kā arī tiek pārstrādātas saistītās negatīvās emocijas. Ļoti bieži jau pēc vienas EMDR sesijas cilvēki daudz neitrālāk, bez intensīvām emocijām atceras traumatisko notikumu.
 
EMDR metode palīdz tikt galā ar paaugstinātu trauksmi, depresiju, fobijām, panikas lēkmēm, seksuālām problēmām, hroniskām sāpēm, atkarībām, ēšanas traucējumiem, kā arī  normalizēt emocionālo un psiholoģisko stāvokli vardarbības, uzbrukumu un katastrofu upuriem. 
 
Ar EMDR metodes palīdzību var pārstrādāt gan agrīnās bērnības, gan vēlākas dzīves laikā iegūtās negatīvās un emocionāli traumatiskās situācijas, piemēram, sēras, nozīmīgus zaudējumus, nelaimes gadījumus, psiholoģiskus triecienus.
 
EMDR veicina emocionālo līdzsvarotību, adekvāta pašvērtējuma, pašcieņas un pārliecinātības sevī veidošanos.
 
Vidēji traumatiska notikuma pārstrādei ir nepieciešamas no 4 līdz 14 sesijām, komplicētākos gadījumos līdz 40 sesijām.
Cena – 60EUR 
 
Speciālisti – EMDR terapeiti apmācībā:

Lai pierakstītos konsultācijām vai procedūrām veselības centrā “Vivendi”, aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies, sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to darīt zināmu vismaz 24 stundas pirms vizītes. Ja informēsiet veselības centra reģistratūru vēlāk par noteikto laiku, būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa pilnā apmērā!

Pieteikties vizītei


Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz