Psihoterapeits

Psihoterapeits

Psihoterapeits ir speciālists, kurš specializējas depresijas, stresa, panikas lēkmju, trauksmes, milzīgu emocionālu pārdzīvojumu, izdegšanas, biežas slimošanas, dzīvesprieka zuduma u.c. problēmu risināšanā. Viss iepriekš uzskaitītais ir kā indikators tam, ka ir laiks uz mirkli apstāties, ievilkt elpu, pārdomāt situāciju un tālākos soļus savas veselības uzlabošanai. Milzīgas emocionālās pārslodzes rezultātā pasliktinās ne vien fiziskā labsajūta, bet arī dzīves kvalitāte kopumā. 

Ja neizdodas tikt galā paša spēkiem, tad palīdzēt var psihoterapeita, psihosomatiskās medicīnas ārsta konsultācijas. Tas ir speciālists, kurš pēta likumsakarības starp emocionālajiem faktoriem un fizisko veselību, pievēršot pastiprinātu uzmanību slimības cēloņu diagnostikai un ārstēšanai. Bieži vien pats cilvēks nemaz neapzinās, ka sliktās pašsajūtas cēlonis ir psihoemocionāls iemesls.

Psihoterapeits var palīdzēt, ja ir:

  • attiecību problēmas
  • psiholoģiskās grūtības ikdienas dzīvē (piemēram, problēmas darbā)
  • krīzes situācijas
  • veselības pasliktināšanās paaugstinātas psiholoģiskas slodzes gadījumos
  • ēšanas traucējumi – anoreksija, bulīmija, aptaukošanās, kas saistīta ar pārmērīgu ēšanu psiholoģisku iemeslu dēļ.

Lasīt vairāk

Lai pierakstītos vizītēm, nodarbībām vai programmām veselības centrā "Vivendi", aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies 12 stundu laikā no pieteikuma saņemšanas brīža, sūtot e-pastu, vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to mums darīt zināmu vismaz 24 stundas iepriekš. Pretējā gadījumā būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa 50% apmērā.

Pieteikties vizītei


Es piekrītu un vēlos saņemt uz savu e-pastu veselības centra "Vivendi" ziņas par piedāvājumiem un jaunumiem (pakalpojumiem, izglītojošiem semināriem u.c. saistošo informāciju par centru).

Jūs jebkurā brīdī varat atteikties no aktuālāko piedāvājumu un jaunumu saņemšanas, tādējādi izdzēšot sevi no Kontaktu datu bāzes. Lai to darītu, lūdzu, informējat centru, rakstot uz info@vivendicentrs.lv.

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.