Klīniskais psihologs

Klīniskais psihologs

Klīniskais psihologs var konsultēt tikai pieaugušos klientus vai arī papildus specializēties bērnu attīstības un ģimenes dinamikas jautājumos.

"Vivendi" piedāvājam:

 1. Individuālās konsultācijas pieaugušajiem, lai palīdzētu izprast un risināt dažādas psiholoģiskas, emocionālas vai uzvedības problēmas, kā arī atklāt un pilnveidot iekšējos resursus.
 2. Individuālas konsultācijas vecākiem par bērnu attīstību, audzināšanu, kā arī palīdz apgūt pozitīvas audzināšanas prasmes un  mainīt negatīvus audzināšanas ieradumus (piemēram, nesavaldība dusmu brīžos).
 3. Kompleksu atbalstu ģimenei, kurā ir bērns ar uzvedības vai emocionāliem traucējumiem.

Lai nodrošinātu atbalsta pasākumus cilvēkam, kuram ir uzvedības vai emocionālas grūtības tiek izmantota integrēta pieeja. Atbilstoši klienta vajadzībām, balstoties uz psihodiagnostikas rezultātiem, klīniskais psihologs izstrādā un vienojas ar klientu par individuālu terapijas plānu. Terapijas plānā skaidri noteikts, kāds ir terapijas mērķis, kāda veida palīdzība tiks sniegta un kāds ir sagaidāmais rezultāts. Sadarbības procesā terapijas plāns tiek pielāgots atbilstoši terapijas norisei.

Terapeitiskais plāns var ietvert individuālas konsultācijas bērniem, jauniešiem, pieaugušajiem, vecākiem vai ģimenei kopā. Nepieciešamības gadījumā tiks piesaistīti arī citi speciālisti, piemēram, psihiatrs, narkologs u.tml.

Kādos gadījumos var palīdzēt šis speciālists?

Klīniskie psihologi pieaugušajiem var palīdzēt gadījumos, ja ir:

 • Pastiprinātas bailes, trauksme, nemiers
 • Bezmiegs
 • "Izdegšanas" sindroms
 • Veģetatīvā distonija
 • Nomāktība un intereses zudums
 • Traumatiska pieredze 
 • Depresīvas domas un izjūtas
 • Nespēja tikt pāri tuvinieka zaudējumam
 • Nepārliecinātība par sevi
 • Sarežģītas attiecības ar apkārtējiem (konflikti, šķiršanās, vientulība, piedzīvota vardarbība u.c.).

Lai pierakstītos konsultācijām vai procedūrām veselības centrā “Vivendi”, aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies, sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to darīt zināmu vismaz 24 stundas pirms vizītes. Ja informēsiet veselības centra reģistratūru vēlāk par noteikto laiku, būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa pilnā apmērā!

Pieteikties vizītei


Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz