Psihologs

Psihologs

Psihologs ir speciālists, kas veic personības psiholoģisko izpēti, zinātniski pētniecisko uzdevumu vai diagnostisko mērķu vārdā, kā arī sniedz psiholoģisko palīdzību, konsultējot klientus. Psihologs savā klīniskajā praksē parasti strādā ar psihiski veseliem cilvēkiem, kuriem ir kādas psiholoģiskas grūtības (piemēram, trauksmes traucējumi, grūtības sociālā saskarsmē, psihosomatiski traucējumi) vai smaga dzīves situācija (sāpīga šķiršanās, vardarbības pieredze u.c.).

Psihologiem ir dažādas specializācijas – organizāciju, izglītības, klīniskais un veselības psihologs u.c.

Tikai apmācīts klīniskais un veselības psihologs var veikt klīniski psiholoģisko izpēti un sagatavot slēdzienu pēc ārsta pieprasījuma.

Psihologa atšķirība no psihoterapeita ir tajā, ka viņam nav medicīniskās izglītības, līdz ar to viņš nevar uzstādīt medicīnisko diagnozi, nozīmēt ārstnieciskos līdzekļus vai īstenot citas ārstniecības aktivitātes.

Savukārt psihoterapijas speciālists ir klīniskais vai veselības psihologs, kurš ir apguvis papildus kādu psihoterapijas metodi – piemēram, kognitīvi biheiviorālo terapiju, shēmu terapiju, dialektiski biheiviorālo terapiju, ģimenes psihoterapiju, psihoorganisko analīzi vai citas, ko apliecina sertifikāts un tiesības praktizēt šajā metodē.

Lai pierakstītos konsultācijām vai procedūrām veselības centrā “Vivendi”, aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies, sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to darīt zināmu vismaz 24 stundas pirms vizītes. Ja informēsiet veselības centra reģistratūru vēlāk par noteikto laiku, būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa pilnā apmērā!

Pieteikties vizītei


Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz