Ģimenes ārsts

Ģimenes ārsts

Ikvienam no mums ir nepieciešams uzticams, saprotošs un arī zinošs ģimenes ārsts, pie kura varam vērsties pēc palīdzības jebkurā brīdī. Veselības stāvokļa uzraudzību visa mūža garumā nodrošina ģimenes ārsts. Ģimenes ārsta kompetencē ir multidisciplināras veselības aprūpes sniegšana:

  • pacienta veselības profilakses pasākumu veikšana
  • akūto un infekcijas slimību diagnostika un ārstēšana
  • hronisku slimību uzraudzīšana
  • rekomendāciju un nosūtījumu sniegšana
  • medikamentu izrakstīšana.

Došanos uz vizīti pie ģimenes ārsta ir ieteicams ieplānot vismaz reizi gadā, tādējādi palīdzot kontrolēt veselības stāvokli, kā arī atklāt dažādas saslimšanas sākumstadijā un uzsākt savlaicīgu ārstēšanos.

Veselības centra "Vivendi" ģimenes ārsti katram pacientam nodrošina individuālu pieeju. Jūs tiksiet uzklausīts. Jums tiks veltīts laiks kopējā veselības stāvokļa izzināšanai, kā arī Jums tiks izstrādātas un nodrošinātas individuālas ārstēšanas programmas. 

Speciālisti, kas var palīdzēt:

Lai pierakstītos vizītēm, nodarbībām vai programmām veselības centrā "Vivendi", aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies 12 stundu laikā no pieteikuma saņemšanas brīža, sūtot e-pastu, vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to darīt zināmu vismaz 24h iepriekš. Ja darīsiet to vēlāk, ir jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa 50% apmērā.

Pieteikties vizītei


Es piekrītu un vēlos saņemt uz savu e-pastu veselības centra "Vivendi" ziņas par piedāvājumiem un jaunumiem (pakalpojumiem, izglītojošiem semināriem u.c. saistošo informāciju par centru).

Jūs jebkurā brīdī varat atteikties no aktuālāko piedāvājumu un jaunumu saņemšanas, tādējādi izdzēšot sevi no Kontaktu datu bāzes. Lai to darītu, lūdzu, informējat centru, rakstot uz info@vivendicentrs.lv.

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.