Kosmētiskā akupunktūra

Kosmētiskā akupunktūra

Kosmētiskā akupunktūra ir salīdzinoši jauns jēdziens – šim novirzienam, kurš izveidojies Rietumos, ir aptuveni divdesmit gadu.

Savā būtībā kosmētiskā akupunktūra nav nošķirama no vispārējās, klasiskās akupunktūras, un patiesībā jebkura adatu terapijas procedūra nāk par labu arī pacienta ārējam izskatam. Daudzi orgānu meridiāni sākas vai beidzas uz sejas. Un otrādi – kosmētiskos nolūkos veikta adatu terapija dod labumu arī vispārējai veselībai. Tā ir ideālā pretnovecošanas terapijas sastāvdaļa.

Kosmētiskiem mērķiem tiek iedurtas īpaši smalkas, tievas un elastīgas adatiņas. 

Īpaši pozitīvi uz ādu iedarbojas zelta adatas, jo zelts tonizē bioloģiski aktīvos punktus.

Āda tiešām kļūst jaunāka, jo uzlabojas kontakts starp šūnām un smadzenēm, ļoti aktīvi veidojas kolagēns, jo labāk sāk strādāt fibroblasti – šūnas, kas veido šķiedras. Kosmētiskā akupunktūra uzlabo limfas atteci, āda kļūst tīrāka, gludāka, uzlabojas apasiņošana un šūnu vielmaiņa, labāk tiek izvadīti toksīni, sāk veidoties vairāk kolagēna un sejas āda atgūst savu tvirtumu un elastīgumu, mazinās grumbiņas u.tt.

Punktus, uz kuriem iedarboties, ārsts izvēlas individuāli atkarībā no pacienta problēmām – vienam vajag nedaudz samazināt tauku slānīti, otram nepieciešams izvadīt lieko šķidrumu, jo seja ir tūskaina, citam jāpadara tvirtāka un elastīgāka āda, lai sejas ovāls varētu atgūt savas stingrās aprises.

Vienā kosmētiskās akupunktūras kursā ir 10 – 15 procedūru.

Visbiežāk kosmētiskās akupunktūras procedūras notiek reizi nedēļā; ja ir izteiktas problēmas – divas reizes nedēļā.

Lai uzturētu sasniegto rezultātu, ir vēlams procedūru veikt regulāri - vienreiz mēnesī (īpaši tas attiecas uz pacientiem gados), taču arī bez uzturošām procedūrām efekts noturas aptuveni pusgadu. Kursu var atkārtot reizi gadā vai reizi divos gados (ja regulāri apmeklētas uzturošās procedūras). Procedūra neprasa speciālu iepriekšēju sagatavošanos, arī pēc tam nav jāievēro nekādi stingri dzīvesveida ierobežojumi, vienīgais noteikums: tajā pašā dienā pēc procedūras nedrīkst iet uz solāriju, nav vēlams iet arī pirtī. Dekoratīvo kosmētiku var lietot tajā pašā dienā.

Lai pierakstītos konsultācijām vai procedūrām veselības centrā “Vivendi”, aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies, sūtot e-pastu vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to darīt zināmu vismaz 24 stundas pirms vizītes. Ja informēsiet veselības centra reģistratūru vēlāk par noteikto laiku, būs jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa pilnā apmērā!

Pieteikties vizītei


Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz