Spirogrāfija

Spirogrāfija

Spirogrāfija ir plaušu ārējās elpošanas jeb ventilācijas funkcijas pārbaude. To veic ar speciālu aparātu – spirogrāfu – pacientiem, kuriem ir sūdzības par elpas trūkumu vai klepu, kuri slimo ar bronhiālo astmu, ieilgušu vai hronisku bronhītu un citām hroniskām plaušu slimībām. Šī metode palīdz atšķirt arī iespējamo elpas trūkuma iemeslu.

Vienu stundu pirms izmeklēšanas nedrīkst smēķēt. Savukārt 12 stundas pirms izmeklēšanas nedrīkst lietot īsas darbības bronhu paplašinošos līdzekļus (Salbutamol, Ventolin u.c.) un 24 stundas pirms – garas darbības bronhu paplašinošos līdzekļus (Singular, Serevent, Symbicort, Seretide; tabletes – Teotard, Retafyl, eifilīnu u.c.). 15 minūtes pirms izmeklējuma pacientam jāatrodas miera stāvoklī.

Lai pierakstītos vizītēm, nodarbībām vai programmām veselības centrā "Vivendi", aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies 12 stundu laikā no pieteikuma saņemšanas brīža, sūtot e-pastu, vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to darīt zināmu vismaz 24h iepriekš. Ja darīsiet to vēlāk, ir jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa 50% apmērā.

Pieteikties vizītei


Es piekrītu un vēlos saņemt uz savu e-pastu veselības centra "Vivendi" ziņas par piedāvājumiem un jaunumiem (pakalpojumiem, izglītojošiem semināriem u.c. saistošo informāciju par centru).

Jūs jebkurā brīdī varat atteikties no aktuālāko piedāvājumu un jaunumu saņemšanas, tādējādi izdzēšot sevi no Kontaktu datu bāzes. Lai to darītu, lūdzu, informējat centru, rakstot uz info@vivendicentrs.lv.

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.