Dr. Signe Šetlere
rezidente bērnu neiroloģijā

Sniedzu konsultācijas, diagnosticēju un ārstēju bērnus ar dažādām neiroloģiskām saslimšanām no dzimšanas līdz 18 gadu vecumam. Bērnu neirologs ar padziļinātu interesi neiromuskulārajā neiroloģijā.

Izglītība

Rīgas Stradiņa universitāte, Talākizglītības fakultāte, Bērnu neirologs, 2014 – pašlaik

Ļubļanas universitāte, Ļubļana, Slovēnija, Erasmus apmaiņas programma 2012 - 2013

Rīgas Stradiņa universitāte, Medicīnas fakultāte, Ārsta grāds, 2008 – 2014

Profesionālā pieredze

Bērnu klīniskā universitātes slimnīca, Neiroloģijas un neiroķirurģijas klīnika, ārsts rezidents, 2016 – pašlaik

Vidzemes slimnīca, ārsts stažieris (dežūrneirologs), 2017 - pašlaik

Rīgas Stradiņa universitāte, Pediatrijas katedra, stundu pasniedzējs, 2017 - pašlaik

Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca, Neatliekamās medicīnas centrs, ārsts stažieris (dežūrneirologs), 2015 - 2016

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, ārsts stažieris 2011 – 2017Regulāri papildinu zināšanas kursos, vasaras skolās un kongresos Latvijā un ārvalstīs (Francija, Lielbritānija, Spānija, Grieķija, Lietuva, Igaunija, Slovēnija), tajā skaitā uzstājoties ar zinātnisko pētījumu rezultātiem un klīniskajiem gadījumiem.

Vairāku medicīnisko rakstu, kā arī starptautisku zinātnisko publikāciju autore.

Latvijas Jauno Ārstu Asociācijas valdes locekle

European Paediatric Neurology Society biedrsPārvalda latviešu, angļu un krievu valodas.


Citi speciālisti


Agita Lazdiņa
veselības centra Vivendi direktore

„Veselības vērtību cilvēki spēj novērtēt tikai tad, kad tā ir nopietni iedragāta. Lielākā daļa mūsdienu slimību ir saistītas ar dzīvesveidu, vidi, sociāliem apstākļiem, stresa līmeni un reakciju uz to, ikdienas paradumiem. Zāles sniedz atvieglojumu, tomēr, lai slimībai neļautu progresēt, ir jāstrādā ar sevi pašam... un tas nemaz nav viegli.

Tieši tāpēc, ir radīts Veselības centrs Vivendi – vieta, kur pacients tiek rūpīgi uzklausīts, ārstēšanā piedalās profesionāļu komanda, kas efektīvi spēj risināt veselības problēmas un vienlaikus rosina uzsākt dzīvesstila ieradumu maiņu, lai saglabātu veselību un dzīves kvalitāti ilgtermiņā!”

Vairāk

Dr. Daina Jēgere
neiroloģe, sāpju ārste (algoloģe)

Ilgstoša pieredze dažādu galvassāpju veidu un smadzeņu asinsrites traucējumu, somatoformu traucējumu diagnostikā un ārstēšanā.

Specializējos neiroloģisku saslimšanu diagnostikā, diferenciāldiagnostikā, terapijā.

Dažādu sāpju sindromu terapijas nozīmēšanā - muguras,muskuļu, locītavu, arī onkoloģisku sāpju terapijas plāna izstrādē. Veicu triger punktu un perineirālās blokādes, nepieciešamības gadījumā nozīmē arī fizioterapiju.

Vairāk

Dr. Linda Zvaune
neiroloģe, sāpju ārste (algoloģe)

Neirologs ar padziļinātu skatījumu hronisku sāpju ārstēšanā. Specializējos dažādu galvassāpju veidu diagnostikā un ārstēšanā. Mana papildspecialitāte ir algologs jeb sāpju ārsts, kas paver plašāku skatījumu par sāpju izcelsmi, mehānismiem un piemērotākām ārstēšanas iespējām. Konsultēju pacientus ar galvassāpēm, muguras sāpēm, locītavu sāpēm,  vēža izraisītām sāpēm un citiem hronisku sāpju veidiem. Palīdzu sastādīt ārstēšanas plānu, izmantojot multimodālu terapijas pieeju, sadarbojoties ar dažādiem speciālistiem.

Vairāk

Dr. Vita Vestmane
kardioloģe – interniste

Katram pacientam organizēju visaptverošu un individuālu pieeju, un dzīvesveida ieteikumus par kustību nozīmi, atpūtas režīmu, ēšanu un ārstēšanas efektivitātes nodrošināšanu.

Par svarīgāko darba sastāvdaļu kalpo spēja ieklausīties pacientā, kā arī griba būt par atbalstu pacientam pie jebkurām izmaiņām.

Vairāk

Dr. Ilze Maksima
narkoloģe

Narkologs jeb atkarību speciālists ir ārsts, kas palīdz cilvēkam apzināt un atklāt nevēlamo ieradumu dabu, kā arī palīdz meklēt iespējas jaunam dzīves ceļam. Atkarība ir biopsihosociāla slimība, tāpēc pieeja dotajai problēmas risināšanai ir kompleksa un multidisciplināra. Galvenais ir sākt šo problēmu risināt un atnākt uz sarunu ar ārstu-narkologu.

Vairāk

Dr. Rita Kuzņecova
rezidente narkoloģijā

Narkologs – atkarību ārsts palīdz atbrīvoties no dažāda veida atkarībām. Padziļināti interesē atkarības rašanās pašārstēšanās nolūkos dažādu psihisku traucējumu gadījumā kā depresija, trauksme, miega traucējumi u.c. Iejūtība, līdzestība, atbalsts ir nepieciešams ikvienam, kurš vēlas uzsākt izmaiņas dzīvesveidā, it sevišķi tiem, kurus skārusi atkarību problēma.

Vairāk

Dr. Lāsma Četverga
ģimenes ārste

Ģimenes medicīnā ir piecu gadu pieredze. Palīdzu pacientam rūpēties par veselību gan akūtos gadījumos, gan hronisku slimību gadījumos. Veicu profilaktisko veselības aprūpi, kas sevī iekļauj profilaktisko vakcināciju, profilaktiskās veselības pārbaudes un cenšos panākt izpratni par veselīga dzīves veida pozitīvo ietekmi uz dzīves kvalitāti un dzīvildzi. Piemeklēju katram pacientam individuālu veselības aprūpes plānu, vajadzības gadījumā piesaistot vajadzīgos speciālistus un diagnostikas metodes, lai nodrošinātu kvalitatīvu veselības aprūpi.

Vairāk

Dr. Inga Dzelve - Klepere
ģimenes ārste

Ikviens no mums ir unikāls, tāpēc katram ir jāatrod gan savs ārsts, kuram uzticēties, gan īstās veselības saglabāšanas metodes. Ja pacienta veselības stāvoklis atļauj, labprātāk iesaku un praksē lietoju homeopātijas un fitoterapijas (augu valsts) līdzekļus. Uzskatu, ka vispirms ārstē  vārds un tikai pēc tam zāles.

Vairāk

Dr. Daina Lustika
ģimenes ārste, pediatre

Strādāju par bērnu ārstu jau vairāk nekā 30 gadus, arī ģimenes ārstes pieredze ir 20 gadi. Veicu gan bērnu, gan pieaugušo veselības aprūpi.

Uzskatu, ka cilvēks pats ir atbildīgs par savu veselību, un ārsts palīdz to īstenot. Veseļojies ar prieku!

Vairāk

Dr. Edmunds Jansons
ci gun pasniedzējs

Vislielāko aicinājumu saskatu internista - iekšķīgo slimību speciālista jomā, jo apvienojot savas zināšanas ar citu speciālistu ieteikumiem un risinājumiem, kā terapeits spēju atrisināt sarežģītas veselības problēmas. Tieši tāpēc, likumsakarīga šķiet arī CIGUN māksla, kurā apvienoti fiziskie, elpošanas, kā arī prāta nomierināšanas vingrinājumi, kuri ir ikvienas atveseļošanās pamatā.

Vairāk

Dr. Inga Zārde
psihiatre, Psihiskās veselības aprūpes virziena vadītāja

Konsultēju pacientus dažādu psihisku traucējumu gadījumā (trauksme, panikas lēkmes, veģetatīva distonija, depresija, miega traucējumi, izdegšanas sindroms, atmiņas traucējumi, psihotiski stāvokļi, personības traucējumi).

Savā darbā izmantoju ne tikai medikamentozo ārstēšanu, bet arī psihodinamiskās psihoterapijas un kognitīvi biheviorālās terapijas (KBT) metodes.

Vairāk

Dr. Mārtiņš Ogsts
psihiatrs, narkologs

Specializējos psihisku slimību un emocionālo traucējumu diagnostikā, diferenciāldiagnostikā un ārstēšanā. Gandrīz 15 gadu profesionāla pieredze garastāvokļa traucējumu, trauksmes, panikas, somatoformas veģetatīvas distonijas un miega traucējumu u.c. ārstēšanā.

Vairāk

Dr. Beāte Šternberga
psihiatre

Vairāk nekā 15 gadu liela pieredze stacionārā un ambulatorā praksē dažādu psihisku traucējumu un saslimšanu (demences, garastāvokļa, miega traucējumi, trauksme un panika) diagnostikā un medikamentozā ārstēšanā pieaugušajiem. Regulāri pilnveido teorētiskās zināšanas ārstu kongresos, konferencēs un semināros.

Vairāk

Dr. Armands Liseckis
psihiatrs

Psihiatrijas nozarē strādāju 18 gadus.Konsultēju un sniedzu palīdzību cilvēkiem ar dažāda veida garīgajām saslimšanām, kuras var izpausties kā trauksme, nemiers, panika, nomāktība/depresija, miega traucējumi, ēšanas traucējumi, nespēja pilnvērtīgi dzīvot..

Vairāk

Dr. Jānis Bušs
psihiatrs

Konsultēju cilvēkus, kas cieš no dažādiem psihiskiem traucējumiem, kā arī iesaku preventīvos jeb aizsargājošos pasākumus, lai novērstu saslimšanas iespēju vai traucējumu tālāku attīstību. Veicu iepazīšanos ar pacienta medicīnisko un psihiatrisko vēsturi, izvērtēju pacienta vispārējo fizisko un psiholoģisko stāvokli, izmantoju dažādas diagnostiskās metodes. Sniedzu rekomendācijas par psihisko slimību un traucējumu profilaksi un psihiatrisko rehabilitāciju ņemot vērā šo traucējumu biopsihosociālo modeli.

Vairāk

Dr. Olga Sidorova
psihiatre

Sava darbā aktīvi izmantoju ārzemēs iegūto darba pieredzi un zināšanas pacientu labā. Uzskatu, ka viena no efektīvākam terapijas kombinācijām psihisko traucējumu gadījumos ir mūsdienīgo medikamentu izmantošana kombinācijā ar dažādu virzienu psihoterapeitiskām metodēm. Konsultēju pacientus ar dažādu psihisko traucējumu spektru: depresija, trauksme, miega traucējumi, panikas lēkmes, personības traucējumi, psihotiski stāvokļi.

Vairāk

Dr. Natālija Bērziņa-Novikova
psihiatre

Konsultēju pacientus dažādu psihisku traucējumu gadījumā – psihotiski traucējumi, garastāvokļa traucējumi (depresija, bipolāri traucējumi), trauksme, panikas lēkmes, adaptācijas traucējumi, akūtas stresa reakcijas, miega traucējumi.

Vairāk

Dr. Ilze Mežraupe (Sestule)
psihoterapeite, psihiatre

Esmu psihodinamiskās psihoterapijas skolas pārstāve, izmantoju arī psihoanalītisko pieeju. Strādāju ar dažāda vecuma pacientiem, tai skaitā arī ar pusaudžiem. Pēdējo gadu laikā papildus interesējos par psihoemocionālām problēmām un krīzi mūža vidusposmā. Īpaša interese un pieredze ir darbs ar ēšanas traucējumiem – anoreksiju, bulīmiju, kompulsīvo pārēšanos. VIVENDI ir iespēja organizēt ēšanas traucējumu ārstēšanu pēc komandas principa – iesaistot nepieciešamos speciālistus un strādāt ne tikai ar pacientu, bet arī ar viņa ģimeni.

Vairāk

Dr. Annija Mežmača
rezidente psihoterapijā

Sniedzu ārsta-psihoterapeita individuālas konsultācijas pieaugušajiem. Savā darbā izmantoju psihodinamisko un psihoanalītiski orientētu psihoterapiju, atbalsta psihoterapiju, kā arī veicu psihosomatisku traucējumu diagnostiku un terapiju.

Vairāk

Dr. Līga Lismane
rezidente psihoterapijā

Medicīnas izglītību ieguvu Rīgas Stradiņu universitātē. Mācību un darba procesā radās padziļināta interese par cilvēku kā vienotu veselumu. Radās pārliecība par prāta un ķermeņa neatdalāmību un to, cik ļoti nozīmīga fiziskajā veselībā ir emocionāla veselība. Lai iegūtu vairāk zināšanas un pilnīgāku skatījumu uz cilvēku, 2017. g. uzsāku studijas psihoterapijā.

Vairāk

Dr. Tarass Ivaščenko
psihoterapeits, psihosomatiskās medicīnas ārsts

Esmu dziļi pārliecināts, ka katram pacientam ir nepieciešama īpaša, individuālā pieeja. Tāpēc savā darbā izmantoju dažādas psihoterapijas metodes: psihodinamisko, kognitīvo, biheiviorālo u.c. Pamata specializācija ir psihosomatiskie traucējumi (diagnosticēju, veicu difirenciāldiagnostiku un ārstēšanu) un krīzes intervence.

Vairāk

Liene Grantiņa
veselības psiholoģe

Esmu plaša profila psihologs, kas strādā ar ģimenēm un bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem, ar dažādām psihoemocionālām, saskarsmes vai uzvedības problēmām u.c., kā arī ar organizācijām, organizāciju kultūras uzlabošanai un darbinieku apmierinātības ar darbu veicināšanai.

Vairāk

Ilze Plauča, Dr.Psych.
klīniskā psiholoģe, KBT psihoterapeite

KBT esmu apguvusi pie pasaules un Latvijas vadošiem speciālistiem. Savā darbā veicu pieaugušo individuālo terapiju cilvēkiem ar dažādiem garīgās veselības problēmām. Terapijas laikā izmantoju KBT metodes, apzinātības un shēmu terapijas (kas ir jaunākie KBT atzari) elementus. 

Vairāk

Kristīne Dūdiņa, Mag.Psych.
klīniskā psiholoģe

Sniedzu konsultācijas pieaugušajiem, pusaudžiem, kas cieš no depresijas, trauksmes, OCT vai citiem psihiskās veselības traucējumiem, kā arī vēlas uzlabot savu pašsajūtu, attiecību un dzīves kvalitāti. Tāpat sniedzu sistēmisku atbalstu ģimenēm, kurās bērnam ir uzvedības traucējumi, trauksme, nomāktība, bailes, saskarsmes grūtības, hiperaktivitāte, uzmanības koncentrēšanas grūtības vai citas iezīmes, kas apgrūtina bērna adaptāciju, izglītošanos vai labsajūtu.

Vairāk

Kristīne Vende - Kotova, Dr.psych.
deju un kustību terapeite, supervīzore

Strādāju ar bērniem un viņu vecākiem. Visbiežāk - ar bērniem, kuriem ir kādas emocionālas vai uzvedības problēmas, attīstības grūtības, ēšanas traucējumi, šizofrēnija vai depresija. Ir arī pieredze darbā ar pieaugušajiem un senioriem, palīdzot risināt sociālas un emocionālas problēmas.

Vairāk

Irina Panovska
deju un kustību terapeite

Esmu pārliecināta, ka ķermenis un prāts ir savstarpēji integrēti: prāts vada kustību un kustība stimulē prāta aktivitāti. Specializējos darbā ar bērniem ar uzvedības traucējumiem, emocionālām grūtībām un citiem psihiskiem traucējumiem. Terapeitiskā pieredze veidojas arī no darba ar senioriem un pieaugušajiem ar kustību traucējumiem un ierobežojumiem.

Vairāk

Liene Sondore
uztura speciāliste

Ikdienā nodarbojos un konsultēju par ēdienkartes plānošanu, diētas maiņu dažādu saslimšanu ietvaros un sniedzu praktiskus padomus, ņemot vērā katra individualitāti un iespējas. Tāpat specializējos praktisku uztura nodarbību vadīšanā - diabēta, kardioloģijas pacientiem, topošajām māmiņām un senioriem. Pavisam noteikti sniedzu palīdzību gadījumos, ja nepieciešams koriģēt svaru, sastādīt jaunu ēdienkarti un ieteikt receptes ēdiena gatavošanā.

Vairāk

Eva Kataja
uztura speciāliste

Specializējos svara regulēšanas un ēšanas traucējumu gadījumos. Pacientu ārstēšanā izmantoju holistisko pieeju, ievācot vispusīgu anamnēzi, veidojot uztura dienasgrāmatas un bioimpedances datu analīzi, uz kuras bāzes tiek sniegtas uztura rekomendācijas un ieviestas ēdiena korekcijas pacienta ikdienā.

Tā kā arī pati esmu pieredzējusi dažādus ēšanas traucējumus, tas ir palīdzējis labāk izprast ārstēšanas terapijas emocionālos aspektus, lai piemērotu labāko risinājumu ikvienam pacientam.

Vairāk

Jeļena Pavlova
uztura speciāliste

Uzturam ir svarīga nozīme cilvēka dzīvē. Uztura paradumi ir viens no mūsu veselību ietekmējošiem faktoriem. Bieži cilvēku vidū pastāv kļūdains uzskats, ka uztura speciālisti liek ievērot ļoti ierobežojošas diētas, izslēdzot iemīļotus produktus. Patiesībā – es neaizliedzu nevienu produktu, bet norādu uz uztura kļūdām un palīdzu tās mainīt, sniedzot padomus un  jaunas receptes, kuras pati esmu izmēģinājusi. Saviem pacientiem iesaku nepretoties pārmaiņām un būt mērķtiecīgiem. Tikai ar gribasspēku un mērķtiecību var sasniegt labu rezultātu jebkurā dzīves jomā, arī ēšanas paradumu maiņā.

Vairāk

Līga Māķēna
fizioterapeite

Ar pacientiem strādāju lielākoties individuāli, kopīgi izvirzot terapijas mērķus, kas balstīti uz pozitīvu, progresu veicinošu komunikāciju. Savā praksē izmantoju dažādas mīksto audu tehnikas un mobilizācijas, kā arī kinezioloģisko teipošanu un fizikālo terapiju. Uzskatu, ka svarīgi ir pacientam izskaidrot attiecīgās problēmas cēloni, motivēt viņu aktīvi līdzdarboties, lai spētu atrast tieši konkrētajam pacientam atbilstošo risinājumu.

Vairāk

Monta Puide
fizioterapeite

Uzskatu, ka sabalansēts dzīvesveids ir veselības pamatatslēga. Ļoti svarīga tā sastāvdaļa ir kustība, un pilnībā piekrītu filozofa Aristoteļa teiktajam: „Nekas tā nenovājina un negrauj cilvēka organismu kā ilgstoša fiziska bezdarbība”. Tādēļ savās nodarbībās cenšos iemācīt iemīlēt kustību un fiziskās aktivitātes.

Vairāk

Lauma Zvirbule
fizioterapeite

Fizioterapeita profesiju neesmu izvēlējusies nejauši - vienmēr esmu bijusi fiziski aktīva un uzskatu, ka kustība, tāpat kā veselīgs uzturs, sabalansēts darba un atpūtas režīms, ir veselības pamats.

Vairāk

Dr. Ārija Cipruse
akupunktūras ārste

Bioregulējošam metodēm – tādām kā adatu terapija – ir liela nozīme pie jebkuras veselības problēmas. Manā praksē bijuši pacienti ar dažādiem veselības traucējumiem, kuriem akupunktūra ir palīdzējusi.

Vairāk

Inita Vēvere
masiere

Savā līdzšinējā darbā esmu guvusi pārliecību, ka cilvēkam ļoti svarīga ir individuāla un holistiska pieeja. Tas ir īpaši aktuāli piesātinātajā ikdienas ritmā, kad muskuļu saspringumu bieži rada ilgstošs stress.  Masāžas laikā svarīgs ir ne tikai pieskāriens, bet arī tas, ko klients redz, dzird, sasmaržo.... Tas viss ietekmē nervu un hormonālo sistēmu, kas savukārt regulē un koordinē visu mūsu organisma sistēmu dzīvotspēju. Te ļoti labs palīgs ir arī individuāli piemeklētas ēteriskās eļļas, kuras maigi iedarbojas gan fiziskā gan psihoemocionālā veidā.

Vairāk

Diāna Strāķe
masiere

Masāža ir visvecākā mums zināmā dziedināšanas māksla. Tā ir vecāka par visu ortodoksālo medicīnu un citiem alternatīvās dziedināšanas veidiem. Tā iedarbojas uz organismu kā mehānisks kairinājums, kurš tiek radīts ar noteiktiem paņēmieniem.

Masāža paaugstina garīgās darba spējas, mazina nogurumu un stresu. Labvēlīgi ietekmē sirds un asinsvadu sistēmu. Masāžas rezultātā asinis no iekšējiem orgāniem pieplūst ādai un muskuļiem, tiek atvieglota un paātrināta venozā asinsrite. Tā veicina nogurušu muskuļu vairākkārtīgu darbspēju pieaugumu.

Vairāk

Laine Rutkupa
medicīnas māsa

Māsa ir medicīnas speciālists, kuras profesijas pamati balstās uz zināšanām, prasmēm un vēlēšanos palīdzēt.

Esmu ambulatorā medicīnas māsa, izvēlējos šo pamatspecialitāti, jo vēlos palīdzēt pacientiem jau pirmajā saskarsmes posmā, tādā veidā nodrošinot pacientu uzticību un līdzestību ārstēšanās procesā. 

Vairāk