Aija Krūmiņa

Aija_Krumina_kliniska_psihologe_Vivendi_Centrs.jpg

Aija Krūmiņa

Klīniskā psiholoģe

Ikvienā cilvēkā mīt atbildes uz visiem jautājumiem, drosme ieskatīties sevī un spēja uzņemties atbildību par dzīvi, lai sasniegtu iecerētos mērķus. Psihologa uzdevums ir palīdzēt izprast cilvēka tā brīža grūtības un iezīmēt vēlamo pārmaiņu virzienu, sniegt atbalstu un būt blakus klienta ceļā uz saviem mērķiem.

Sniedzu individuālas konsultācijas pusaudžiem un pieaugušajiem psiholoģisku un emocionālu grūtību gadījumā, kā trauksme, nomāktība, depresija, emociju regulācijas un kontroles grūtības, uzmācīgas negatīvas domas, nedrošība sociālās situācijās, attiecību grūtības, pazemināts pašvērtējums, u.c. Konsultāciju procesu balstu uz kompleksu pieeju, pielietojot dažādas darba metodes un tehnikas, veidojot katram klientam piemērotu, individuālu sadarbības plānu, kā arī pievēršot uzmanību veselīga psihoemocionālā stāvokļa fizioloģiskajiem aspektiem, tādiem kā miega režīms un fiziskās aktivitātes.

Veicu psiholoģisko izpēti bērniem no 6 gadu vecuma un pusaudžiem, kas ietver intelekta, emocionālās sfēras un uzvedības diagnostiku un sagatavoju psiholoģiskās izpētes atzinumu Pedagoģiski medicīniskajai komisijai, vecākiem vai citiem speciālistiem. Veicu arī pieaugušo personības, emocionālās sfēras un kognitīvo procesu (atmiņa, uzmanība, uztvere, domāšana) izpēti.

Man tuva tēma ir pusaudžu vecumposmam raksturīgās psiholoģiskās, emocionālās un saskarsmes grūtības. Padziļināti esmu pētījusi pusaudžu depresiju un tās saistību ar pašefektivitāti, pašcieņu, ķermeņa tēla uztveri un fiziskajām aktivitātēm, kas ieņem nozīmīgu lomu veselīga psihoemocionālā stāvokļa attīstībā un uzturēšanā kā pusaudžiem, tā pieaugušajiem.


Izglītība

Maģistra grāds klīniskajā psiholoģijā, LU, Pedagoģijas, Psiholoģijas un Mākslas fakultāte, 2018.-2020.gads

Bakalaura grāds psiholoģijā, LU, Pedagoģijas, Psiholoģijas un Mākslas fakultāte, 2013.-2018. gads

Bakalaura grāds filoloģijā, Liepājas Pedagoģiskā Augstskola, 1991.-1996.gads

Regulāri papildinu zināšanas un profesionālās iemaņas tālākizglītības semināros, konferencēs un meistarklasēs. 


Profesionālā pieredze

Brīvprātīgais darbs - psiholoģiskā konsultēšana un psihodiagnostika, LU Psiholoģiskās Palīdzības Centrs

Grupu un nodarbību vadīšana bērniem un pusaudžiem par tēmu "Stresa un emociju vadīšana sportisko sasniegumu veicināšanā"

Prakse psihodiagnostikā un grupu nodarbību vadīšanā, Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs, ambulatorais centrs "Pārdaugava"


Valodu prasmes

Latviešu, krievu valoda

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz