Dr. Agija Kalve

Dr_Agija_Kalve_psihoterapeite_Vivendi_Centrs.jpg

Dr. Agija Kalve

Rezidente psihoterapijā

Sniedzu individuālas konsultācijas pusaudžiem, jauniešiem un pieaugušajiem. Strādāju ar plaša spektra problēmām, piemēram, psihosomatiskiem un stresa radītiem traucējumiem, ģimenes, attiecību un seksualitātes jautājumiem.

Medicīnas studiju laikā, uzsākot darbu Latvijas Onkoloģijas centrā, kā arī strādājot kā brīvprātīgā un sniedzot psiholoģisku atbalstu krīzes situācijās, praksē pārliecinājos, cik izšķiroša nozīme ir arī cilvēka psihiskajai, ne tikai fiziskajai un sociālajai labklājībai. Uzskatu, ka psihoterapija var uzlabot dzīves kvalitāti visās šajās jomās.

Studiju laikā un šobrīd aktīvi iesaistos pētniecībā par tādām tēmām kā, piemēram, izdegšanas sindroms un šķēršļi, meklējot psiholoģisko un psihiatrisko palīdzību. Darbā izmantoju psihodinamisko pieeju un atbalsta psihoterapiju.


Izglītība

Ārste-rezidente psihoterapijas specialitātē, LU no 2019. gada - šim brīdim

Ārsta grāds, LU Medicīnas fakultātes Ārstniecības programma, 2019. gads.


Profesionālā pieredze

 Ārste-rezidente psihoterapijā, Latvijas psihosomatikas, psihoterapijas un psihodinamiskās psihiatrijas centrs, 2019. g. – šobrīd

 Brīvprātīgais darbs projektā "Latvijas Badiji un atbalsts HIV pozitīvajiem", biedrība "DIA+LOGS", 2015. - 2016. gads

Regulāri apmeklē Latvijas Ārstu biedrības, Latbijas Ārstu psihoterapeitu asociācijas un citas konferences Latvijā un ārzemēs.


Dalība asociācijās

Latvijas Ārstu Psihoterapeitu Asociācijas veicinātājbiedrs, no 2019. gada.

Latvijas Jauno ārstu asociācijas biedrs, no 2019. gada.


Publikācijas/video

Publikācija: "Trauksme. Bieži sastopama, izaicinoša diagnostikā"


Valodu prasmes

Latviešu un angļu valoda

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz