Dr. Agita Lazdiņa

A_Lazdina_psihoterapeite-Vivendi_centrs.png

Dr. Agita Lazdiņa

Psihoterapeite, psihosomatiskās medicīnas ārste

Sniedzu konsultācijas pieaugušajiem un jauniešiem dažādu dzīves grūtību un veselības sarežģījumu gadījumos – krīzes, traumatiskas pieredzes pārvarēšanā, attiecību jautājumos, pašidentitātes attīstībā, psihosomatisku slimību ārstēšanā, izdegšanas sindroma, trauksmes, panikas lēkmju, depresīvu traucējumu u.c. gadījumos.

Savā darbā balstos uz psihodinamiskās psihoterapijas, psihoanalīzes pamatiem, izmantoju arī KBT elementus un atbalsta terapiju. Strādāju individuāli un grupā.

Ticu, ka ikvienam cilvēkam ir dota spēja atlabt, atgūt dzīvesprieku, rast mieru, saredzēt jēgu un izveidot veiksmīgas attiecības, ja vien blakus ir kāds, kas ir patiesi ieinteresēts un gatavs šo ceļu iet kopā. Pirmais solis ir izšķirīgs, lai ceļš varētu sākties. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka nekad nav par vēlu sākt.


Izglītība

Ārsta psihoterapeita sertifikāts no 2022. gada.

Latvijas Universitāte, rezidentūra psihoterapijas specialitātē, 2018. – 2022.g. septembrim

MBA, IEDC – Bled School of Management (Slovēnija), vadībzinības vadītājiem ar pieredzi, 2002

Rīgas Stradiņa universitāte (iepriekš Latvijas Medicīnas akadēmija), Medicīnas fakultāte ārsta grāds, 1989. g. – 1995. g.

Turpmākā izglītība notiek, regulāri apmeklējot tālākizglītības pasākumus, profesionālās konferences un kongresus gan Latvijā, gan starptautiski psihiskās veselības jomā.


Profesionālā pieredze

Psihoterapeite, Veselības centrs "Vivendi", no 2022. g. oktobra

Ārste stažiere psihoterapijas specialitātē, Veselības centrs "Vivendi", no 2019. g. – 2022. g. 

Ārste-rezidente psihoterapijā, Latvijas psihosomatikas, psihoterapijas un psihodinamiskās psihiatrijas centrs, no 2018. g.

Iepriekš gūta pieredze dažādos ar uzņēmējdarbību, vadību, mārketingu un pārdošanu saistītos darbos medicīnas jomā gan starptautiskos, gan Latvijas uzņēmumos – darba ņēmēja, vadītāja, kā arī darba devēja lomā.


Dalība biedrībās

Latvijas ārstu psihoterapeitu asociācijas biedre


Publikācijas

Hronisku sāpju pacients. Ārstēšana un izaicinājumi. III daļa

Pacientu ar atkarībām aizsardzības mehānismi un īsā intervence primārās prakses ārstu darbā


Valodu prasmes

Latviešu un angļu 

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz