Dr. Anita Balcerbula

Dr.Anita Balcerbula.jpg

Dr. Anita Balcerbula

Neiroloģe

Interese par medicīnu ir jau no bērnības, jo bija saskare ar fantastisku zobārsti, kas bija kā iedvesmas avots, lai virzītu savu dzīvi ārstniecībā un ar iegūtajām prasmēm iejūtīgi un ar zināšanām palīdzētu pacientiem, kā to darīja mana stomatolģe. Dzīves laikā, jomas kurās darboties, mainījās, bet nospraustais virziens saglabājās. Jau agrīni studiju gados interesi raisīja neiroloģija ar savu plašumu, daudzšķautnainību un izpausmju dažādību. Arī uzsākot studijas bija vairāki virzieni, kas radīja interesi līdz sapratu, ka visvairāk saista tieši galvassāpes, jo tās bieži netiek novērtētas un rada no nelieliem traucējumiem līdz pat būtiskiem ierobežojumiem ikdienas aktivitātēs, bet sadarbojoties ar pacientu un atrodot piemērotāko risinājumu, var ievērojami uzlabot dzīves kvalitāti.

Papildus strādāju arī ar pacientiem, kas cieš no citām neiroloģiskām problēmām un esmu gatava vienmēr meklēt risinājumu, lai palīdzētu.


Izglītība

Rīgas Stradiņa universitāte TIF Rezidents neirologa specialitātē. 2013.gads – 2018.gads

Rīgas Stradiņa universitāte Medicīnas fakultāte, ārsta grāds. 2006.gads – 2013.gads


Profesionālā pieredze

RAKUS „Gaiļezers”. Darbs neatlielamās medicīnas palīdzības uzņemšanas klīnikā un stacionārā. 2014.gads – šobrīd

SIA “Sanare - KRC Jaunķemeri”. Darbs stacionārā un poliklīnikā. 2019.gads – šobrīd


Publikācijas

Publikācija: "Polineiropātiju pārvaldības praktiskais skatpunkts"

Publikācija: "Adjuvanti neiropātisku sāpju terapijā. B grupas vitamīni un alfa liposkābe"

Publikācija: "Savilkti muguras muskuļi draud pāraugt galvas sāpēšanā"


Valodu prasmes

Latviešu, krievu, angļu valoda

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz