Dr. Armands Liseckis

Dr_Armands_Liseckis_psihiatrs_Vivendi_Centrs.jpg

Dr. Armands Liseckis

Psihiatrs

Psihiatrijas nozarē strādāju 18 gadus. Kvalitatīva un veiksmīga atveseļošanās rezultāta sasniegšanai savu sadarbību ar pacientu balstu uz individuālu pieeju un padziļinātu izvērtēšanu, agrīnu diagnostiku un mūsdienīgām ārstēšanas metodēm. Konsultēju un sniedzu palīdzību cilvēkiem ar dažāda veida garīgajām saslimšanām, kuras var izpausties kā trauksme, nemiers, panika, nomāktība/depresija, miega traucējumi, ēšanas traucējumi, nespēja pilnvērtīgi dzīvot, ilgstošs nogurums, aizkaitināmība, uzmācīgas domas, nekontrolējamas darbības, fiziskas sajūtas, kam nav objektīvas klīniskās atradnes u.c.

Pilnvērtīgai atveseļošanai nepieciešamības gadījumā piesaistu citu jomu garīgās veselības aprūpes speciālistus (psihologu, psihoterapeitu, mākslas terapeitu, ergoterapeitu, u.c.). 


Izglītība

Vispārējās medicīnas fakultāte. Latvijas Medicīnas akadēmija, ārsta grāds, 1993. - 1999. gadam

Rīgas psihoneiroloģiskā slimnīca, pēcdiploma apmācība psihiatrijā, sertificēts ārsts psihiatrs, 1999. - 2002. gadam


Profesionālā pieredze

SIA Moderns Medicals, sertificēts ārsts-psihiatrs, 2001. - 2018. gadam


Dalība biedrībās

Latvijas psihiatru asociācijas biedrs

Latvijas Privātpsihiatru asociācijas biedrs
 

Medicīniskās izglītības turpināšana                                    

Dalība starptautiskās konferencēs: WPA, EPA, ECNP. Regulāra dalība vietējās un reģionālās konferencēs, semināros un kursos ko rīko Latvijas psihiatru asociācija, Latvijas Privātpsihiatru asociācija, Latvijas Bērnu psihiatru asociācija, Latvijas Lauku psihiatru biedrību, Latvijas Ārstu biedrība.
 


Valodu prasmes

Latviešu un krievu

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz