Dr. Asja Laptijeva

Dr_Asja_Laptijeva_psihiatre_Vivendi_Centrs.jpg

Dr. Asja Laptijeva

Psihiatre

Kopš 2014.g. pieredze strādājot Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centra psihiatrijas profila dienas stacionārā, kā arī konsultējot ambulatorajā centrā. Rezidentūras laikā pieredze psihiatriskajā stacionārā, strādāju par ārstu-stažieri uzņemšanas nodaļā, narkoloģijas profila nodaļās, kā arī NMP izbraukuma brigādē, konsultatīvajā darbā Operatīvās vadības centrā. Gūta pieredze ārstējot dažādus psihiskus traucējumus un piedaloties psihiatrisko pacientu rehabilitācijā multidisciplinārā komandā kopā ar psihologu, psihoterapeitu, mūzikas, mākslas terapeitu, ergoterapeitu, fizioterapeitu.

Specializējos ārstējot dažadus psihiskus traucējumus pieaugušajiem – akūtus un ieilgušus psihotiskus traucējumus, bipolārus traucējumus, depresijas, miega traucējumus, somatoformus traucējumus, adaptācijas traucējumus. Savā darbā lielu uzmanību veltu individuālai pieejai katram pacientam, detalizētai anamnēzes ievākšanai, dzīvesveida, riska faktoru izvērtēšanā, dzīvesveida modificēšanā. Ārstēšanā pielietoju dažādas psihofarmakoterapijas pieejas, bet par visefektīvāko uzskatu dažādu veidu psihoterapijas un medikamentozās ārstēšanas kombināciju.


Izglītība

Rīgas Stradiņa universitātes Tālākizglītības fakultāte rezidentūra psihiatrijas specialitātē, iegūts ārsta – psihiatra sertifikāts, 2010. g. – 2014. g.

Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāte – ārsta grāds, 2004. g. – 2010. g. 

Regulāri piedalos un papildinu zināšanas psihiatrijas, psihoterapijas un starpdisciplinārās konferencēs un kongresos Latvijā.


Profesionālā pieredze 

Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs, ārste-psihiatre, 2014. – šobrīd

SIA “Moderns Medikals”, ārste-stažiere psihiatrijā, 2014. – 2016.g.

Veselības centru apvienības “Pļavnieki”, ārste-psihiatre, 2014. – 2015.g.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, Operatīvās vadības centra ārste-konsultante, 2012. – 2015.g.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, ārste-stažiere izbraukuma brigādēs, 2011. – 2012.g.

Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs, ārste-rezidente psihiatrijā, ārste-stažiere uzņemšanas nodaļā, 2010. – 2014.g.

Bērnu klīniskā universitātes slimnīca, Bērnu neiroloģijas un neiroķirurģijas klīnika, medicīnas māsas pienākumu izpildītāja, 2008. – 2010.g.


Dalība asociācijās

Latvijas Psihiatru asociācijas biedre.


Valodu prasmes

Latviešu un krievu valoda, kā arī daļēji angļu valoda

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz