Dr. Dāvis Edgars Liepa

Davis_Edgars_Liepa_rezidents_psihoterapija_Vivendi_centrs.jpg

Dr. Dāvis Edgars Liepa

Rezidents psihoterapijā, psihosomatiskajā medicīnā

Gan studiju procesā klīniskajās universitātes slimnīcās, gan arī strādājot Rīgas Psihiatrijas un Narkoloģijas centrā, esmu nostiprinājis pārliecību par psihiskā stāvokļa plašo ietekmi uz cilvēka veselību. Psihoterapija iekļauj drošu vidi un terapeitiskās attiecības, lai izzinātu un sniegtu palīdzību psihoemocionālo grūtību risināšanā. 

Studiju ietvaros izstrādāju zinātnisko darbu par bērnu un pusaudžu distresa izpaušanos caur uzvedību, kā arī šobrīd iesaistot projektos saistībā ar bērnu un pusaudžu izglītošanu psihiskās veselības jautājumos. 

Konsultēju pusaudžus, jauniešus un pieaugušos. Darbā pielietoju psihodinamiskas atbalsta psihoterapijas metodes.

"Raženai un pilnvērtīgai dzīvei raksturīgi ir centieni panākt līdzsvaru starp trim jomām: darbu, mīlestību un rotaļu." - Ēriks Ēriksons. 


Izglītība

Latvijas Universitāte, rezidentūra psihodinamiskajā psihoterapijā, no 2020. 

Rīgas Stradiņa universitāte, ārsta grāds - iegūts 2020. gadā


Dalība biedrībās

Latvijas Ārstu Psihoterapeitu Asociācijas veicinātājbiedrs


Publikācijas/video

Dalība LR1 raidījumā "Kā labāk dzīvot": Kas ir psihosomatiskie traucējumi un kā tos ārstēt?


Valodu prasmes

Latviešu un angļu valoda

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz