Dr. Ieva Balode

dr.Ieva Balode.jpg

Dr. Ieva Balode

Neiroloģe

Ar padziļinātu interesi dažādu akūtu un hronisku sāpju terapijā.

Neirologa specialitāti apguvu Rīgas Stradiņa universitātē, strādājot un mācoties Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā, kur arī turpinu strādāt gan kā dežūrneirologs Insulta vienībā, gan poliklīnikā. 

Studiju laikā un sākot strādāt kā neirologs - kā galvenais no virzieniem, kur radās padziļināta interese ir dažādu akūtu un hronisku sāpju sindromi, īpaši galvassāpes, jo tās ir plaši izplatītas, bieži netiek pietiekami novērtētas un būtiski ietekmē dzīves kvalitāti. Konsultēju pacientus arī reiboņu, akūtu un hronisku muguras sāpju, somatoformu traucējumu, cerebrovaskulāro slimību un insulta profilakses jautājumos, u.c neiroloģisku slimību gadījumos.

Regulāri papildinu savas zināšanas neiroloģijas jomā, kā arī, izejot apmācības vienā no psihoterapijas metodēm, esmu guvusi padziļinātu skatījumu, kā mūsu dzīves pieredzes var ietekmēt mūsu fizisko un emocionālo veselību.


Izglītība

Compassionate inquiry – professional online training, psihoterapijas metode, 2024

Rīgas Stradiņa universitāte, Rezidentūras fakultāte - neiroloģija, speciālista grāds neiroloģijā, 2022

Rīgas Stradiņa universitāte, Medicīnas fakultāte, ārsta grāds, 2018


Profesionālā pieredze 

Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca, neirologs - neiroloģijas nodaļa, 2023 – pašlaik

Veselības centru apvienība, Pulss 5, neirologs, 2023 - pašlaik

Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca, ārsts – rezidents, neiroloģijas nodaļa, 2018 - 2022


Valodu prasmes

Latviešu, krievu, angļu valoda

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz