Dr. Ieva Everte

Ieva_Everte_rezidente_psihiatrija_Vivendi_centrs.jpg

Dr. Ieva Everte

Rezidente psihiatrijā

Sniedzu atbalstu dažādu psihisku traucējumu gadījumā. Veselības traucējumu diagnostikā un ārstēšanā pielietoju visaptverošu pieeju, ņemot vērā bioloģiskos, psiholoģiskos un sociālos faktorus. Sastādu individuālu izmeklēšanas un ārstēšanas plānu, ņemot vērā pacienta vēlmes. Sniedzu informāciju arī par zinātniski pierādītām papildus metodēm, kas var palīdzēt psihiskās veselības saglabāšanā un uzlabošanā.

Padziļināti interesējos par mazu bērnu vecāku psihoemocionālo veselību un ēšanas traucējumiem.

Regulāri papildinu zināšanas gan konferencēs Latvijā, gan starptautiskos kursos, kā arī aktīvi iesaistos dažādos sabiedrības veselību veicinošos un izglītojošos pasākumos.


Izglītība

Rezidentūra psihiatrijā, Rīgas Stradiņa universitāte, Rezidentūras fakultāte, 2014.g.– šobrīd

Ārsta grāds, Rīgas Stradiņa universitāte, Medicīnas fakultāte, iegūts 2008. – 2014.g.


Profesionālā pieredze

Docētāja Rīgas Stradiņa universitātes Psihiatrijas un narkoloģijas katedrā, 2020.g. augusts – šobrīd

Ārsts-stažieris (dežūrārsts), VSIA “Strenču Psihoneiroloģiskā slimnīca”, 2020.g. marts – šobrīd

Ārste-rezidente psihiatrijas specialitātē, VSIA “Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centrs”, 2014.g. – šobrīd


Dalība asociācijās

EFPT (Eiropas Psihiatrijas Rezidentu Federācija) psihoterapijas darba grupas dalībniece, 2019.g. – šobrīd

Latvijas Psihiatru asociācijas Jauno Psihiatru sekcijas biedre kopš 2014.g., LPA JPS komandas dalībniece no 2019.g. – šobrīd

Latvijas Psihiatru asociācijas biedre, 2014.g. – šobrīd


Publikācijas/Video

Publikācija: Kā mazināt demences attīstības risku


Valodu prasmes

Latviešu, angļu valoda


Intereses

Aktīvi piedalos dažādos psihisko veselību veicinošos pasākumos, piemēram, SPKC un LPA organizētajā projektā Latvijas skolās “Psihiskā veselība – svarīga un neatņemama kopējās veselības sastāvdaļa” (2016.g.) – piedalījos materiālu gatavošanā un vadīju stundas; SPKC rīkotajā seminārā pedagogiem “Ņirgāšanās: kā veidot sarunu ar  pusaudžiem, vecākiem” (2019.g.) piedalījos materiālu gatavošanā un semināra vadīšanā; RSU un LPA Jauno psihiatru sekcijas organizētajos semināros “Psihiskās veselības diena medicīnas studentiem” (2018., 2019., 2020.g.) piedalos semināru materiālu gatavošanā, semināru koordinēšanā un vadīšanā.

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz