Dr. Inga Albrekte

Dr-I_Zarde.jpg

Dr. Inga Albrekte

Psihiskās veselības aprūpes virziena vadītāja, psihiatre un psihoterapeite

Konsultēju pacientus dažādu psihisku traucējumu gadījumā (trauksme, panikas lēkmes, veģetatīva distonija, depresija, miega traucējumi, izdegšanas sindroms, atmiņas traucējumi, psihotiski stāvokļi, personības traucējumi).

Savā darbā izmantoju ne tikai medikamentozo ārstēšanu, bet arī psihodinamiskās psihoterapijas un kognitīvi biheviorālās terapijas (KBT) metodes.


Izglītība

Latvijas Universitāte. Psihodinamiskās psihoterapijas specialitātes rezidentūra. 2017.–2021.g. 

Kognitīvi biheiviorālās psihoterapijas apmācība, 2013.–2015.g.

RSU, doktorantūras nodaļa. Studijas programmā „Medicīna“, Darba tēma „Psihiatrijas pacientu stigmatizācija un tās radītās sekas“, 2014.g.

RSU, psihiatra izglītība, 2012. g.

Rīgas Stradiņa universitāte, medicīnas fakultāte, ārsta grāds 2005. g.

Zināšanas papildinātas apmācībās Berlīnē un Zalcburgā. Regulāri tiek apmeklētas gan vietējās, gan starptautiskās konferences un kongresi psihiatrijā, un psihoterapijā.


Profesionālā pieredze

Veselības centra "Vivendi" Psihiskās veselības aprūpes virziena vadītāja un ārste-psihiatre

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) ziņojuma “Izdegšanas sindroms, tā ārstēšanas un profilakses iespējas ārstniecības personām” eksperte, 2015.g.

Eksperte SPKC un Veselības Ministrijas (VM) rīkotā sociālā kampaņā „Nenovērsies!” ar mērķi pievērst iedzīvotāju uzmanību psihiskajai veselībai un mazināt sabiedrībā pastāvošo stigmu saistībā ar garīgās veselības jautājumiem. Izstrādātas e-grāmatas “Padomi saskarsmē, komunikācijā un sadzīvē ar cilvēkiem ar dažādām psihiskām saslimšanām” un “Psihiskās saslimšanas, to pazīmes, diagnostika un ārstēšanas metodes”, 2014. - 2015.g.

Kopš 2014. gada apmācīttiesīgs ārsts – lasījusi lekcijas Latvijas Universitātē, Rīgas Stradiņa Universitātē un uzņēmumos Rīgas Siltums, Cemex, STATOIL, Norvik banka, Nordea banka, SEB banka, G4S, Latvijas personāla vadīšanas asociācija, LIDO, Latvijas Gāze, Latvenergo, Centrālā Finanšu un līgumu aģentūra, Coalition Rewards, Latvijas Farmaceitu biedrībai, Latvijas Fizioterapeitu asociācijai, ģimenes ārstiem, kā arī iedzīvotājiem Psihiskās veselības nedēļas ietvaros.

Vadījusi atbalsta grupas psihiatrijas pacientu tuviniekiem.

Vadījusi Bālinta grupas ģimenes ārstiem.

Kā brīvprātīgā strādājusi National Institutes of Health, ASV.

Strādājusi arī kā psihiatre multi-disciplinārā komandā ambulatorās psihiatriskās aprūpes centrā ar stacionāru RPNC. Darba pieredze gan akūtā un subakūtā nodaļā, gan ambulatori, kā arī rehabilitācijas programmās sadarbībā ar psihologiem, fizioterapeitiem, ergoterapeitiem, mākslas un mūzikas terapeitiem.


Publikācijas/video

Publikācija: Antidepresanti + grūtniecība

VIDEO: Izdegšanas sindroms

VIDEO: Miega traucējumi

Publikācija: Alkohols un miega traucējumi

Publikācija: Bieža čurāšana naktīs – kā atgūt nakts mieru


Valodu prasmes 

Latviešu, krievu un angļu valoda

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz