Dr. Lolita Krilova

Dr.Lolita_Krilova_psihoteraeits_VIVENDI.jpg

Dr. Lolita Krilova

Rezidente psihoterapijā, psihosomatiskajā medicīnā

Studējot medicīnu, kā arī strādājot slimnīcā ar lielo pacientu plūsmu, esmu pārliecinājusies, ka princips "veselā miesā vesels gars” bieži vien strādā arī otrādi, un, tikai uzlabojot pacienta psihoemocionālo stāvokli, var efektīvi panākt pacienta atveseļošanos un uzlabot dzīves kvalitāti. 

Jebkurš no mums var nonākt situācijā, kad pietrūkst iekšējais spēks vai spējas atrisināt konfliktu, pārvarēt bailes vai šaubas, tikt galā ar negatīvam emocijām un sakārtot domas. Šajos gadījumos var palīdzēt psihoterapija. Psihoterapija ir ārstniecisks process, kas norit starp ārstu psihoterapeitu un pacientu strukturētas sarunas veidā, un ļauj sasniegt noteikto mērķi (piemēram, pacienta emociju un jūtu izprašana, negatīvo simptomu mazināšana, reakciju un uzvedības koriģēšana, miega kvalitātes uzlabošana u.c.). Uzskatu, ka terapeitiskā saruna var dziedēt cilvēka dvēseli un prātu. 

Izglītība

Latvijas Universitāte (LU), Rezidentūra psihoterapijā un psihosomatiskajā medicīnā, no 2023.g. 

Rīgas Stradiņa Universitāte (RSU), Medicīnas fakultāte, ārsta grāds, no 2016. līdz 2022.g.

Profesionālā pieredze

SIA Rīgas Austrumu Klīniskā Universitātes Slimnīca, Rehabilitācijas klīnika, ārste-stažiere, no 2022. līdz 2023.g.

VSIA Paula Stradiņa Klīniskā Universitātes Slimnīca, Neiroloģijas nodaļa, slimnieku kopēja, no 2019. līdz 2020.g.

Valodas prasmes

Latviešu, angļu un krievu valoda

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz