Dr. Natālija Bērziņa

Dr_Natalija_Berzina_psihiatre_Vivendi_Centrs.jpg

Dr. Natālija Bērziņa

Psihiatre

Konsultēju pacientus dažādu psihisku traucējumu gadījumā – psihotiski traucējumi, garastāvokļa traucējumi (depresija, bipolāri traucējumi), trauksme, panikas lēkmes, adaptācijas traucējumi, akūtas stresa reakcijas, miega traucējumi.

Pastiprināti interesējos par psihiatrisko pakalpojumu novērtēšanu no pacientu skatu punkta, iespējamiem sfēras uzlabojumiem, psihisko saslimšanu profilakses pasākumiem un sabiedrības psihiskās veselības veicināšanas iniciatīvām un projektiem. Kā arī mani saista visnotaļ izplatīta parādība – pašnāvības dažādās vecuma grupās, profilakses pasākumi, agrīnās diagnostikas iespējas un atbilstošas aprūpes nodrošināšanas jautājumi. Gūta pieredze darbā ar pacientiem ar akūtiem psihotiskiem traucējumiem (murgu idejas, uztveres traucējumi).


Izglītība

Rīgas Stradiņa universitātes Doktorantūras programma Medicīnā, psihiatrijas apakšspecialitātē 2017.g.-pašlaik

Rīgas Stradiņa universitātes Tālākizglītības programma psihiatrijas specialitātē, iegūts ārsta psihiatra diploms, 2014.-2018.

Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāte, iegūts ārsta diploms, 2008.-2014.g.


Profesionālā pieredze

RSU Tālākizglītības fakultāte, Psihiatrijas un narkoloģijas katedra – asistenta p.i., 2018–pašlaik

VSIA Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centra Ambulatori konsultatīvā nodaļa, ārste psihiatre, 2019-pašlaik

Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca Uzņemšanas nodaļa, ārste psihiatre, dežūrārsts, 2018–pašlaik


Intereses

Sagatavoju programmu psihiatrijā un narkoloģijā Rīgas Stradiņa universitātes Socioloģijas un Psiholoģijas katedras psihologu kursam.

Piedalījos izglītojošu semināru organizācijā psihiatrijas rezidentiem un semināriem starp dažādu specialitāšu rezidentiem. Līdzdalība materiālu izstrādē un prezentēšanā SPKC un LPA projektā “Kas jauniešiem ir jāzina par psihisko veselību” ietvaros Latvijas skolās.

Aktīvi iesaistos kursos un semināros psihiatrijā pasaules līmenī, papildināju zināšanas kursos psihofarmakoloģijā Oksfordā, Barselonā, Nicā, Zalcburgā.


Publikācijas/video

VIDEO: Miega traucējumi

Dalība LR1 raidījumā "Kā labāk dzīvot": Labs miegs ir svarīgs: To atgūt var palīdzēt režīma ievērošana

Dalība LR1 raidījumā "Kā labāk dzivot": Covid-19 testi: Kā to dara un kur iespējams veikt veselības pārbaudi

Dalība Veselības ministrijas kampaņā "Viss ir Norm.a": "Ārste-psihiatre Natālija Bērziņa: Apkārtējo spiediens vēl vairāk var saasināt ēšanas traucējumus"

Publikācija: Pāreja uz vasaras laiku – speciālistu ieteikumi miega un nomoda režīma pielāgošanai


Valodu prasmes

Latviešu, krievu un angļu valoda 

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz