Dr. Sandra Samoilova

Sandra_Samoilova_rezidente_psihiatrija_Vivendi_centrs_.png

Dr. Sandra Samoilova

Psihiatre

Vienmēr esmu interesējusies par psihisko veselību, tās ietekmi uz kopējo fizisko labsajūtu un somatiskām slimībām. Tādējādi arī mērķtiecīgi izvēlējos specializāciju psihiatrijā, lai sniegtu kvalificētu palīdzību pacientiem ar dažāda spektra garīgiem traucējumiem. Konsultēju pacientus ar dažādiem psihotiskiem un garastāvokļa traucējumiem (depresija, bipolārie traucējumi), neirotiska spektra traucējumiem (trauksme, uzmācīgas domas, stresa reakcija, adaptācijas grūtības) un miega traucējumiem.

Cilvēku kā personību uztveru kā lielāko vērtību. Uzskatu, ka saprotoša attieksme, spēja uzklausīt un visaptveroša pieeja dažādiem veselības aspektiem ir veiksmīgas sadarbības un vēlamā rezultāta pamatā.


Izglītība

Rīgas Stradiņa universitāte. Rezidentūra psihiatrijas specialitātē 2017. g. - šobrīd

Rīgas Stradiņa universitāte. Medicīnas fakultāte, ārsta grāds, 2010. - 2016. g.


Profesionālā pieredze

Ārste-rezidente specialitātē psihiatrija, Rīgas Psihiatrijas un Narkoloģijas centrs, 2017. g. – šobrīd

Ārste-stažiere, Rīgas reģionālā centra Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, 2016. - 2018. g. 

Āste-rezidente specialitātē neirologs, Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca, 2016. - 2017. g.

 

 

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz