Dr. Tatjana Sproģe

Tatjana_Sproge_psihoterapeite_Vivendi_centrs.jpg

Dr. Tatjana Sproģe

Psihoterapeite

Sniedzu atbalstu pieaugušajiem akūtas krīzes un adaptācijas traucējumu gadījumā, kā arī, ja pacientam ir: trauksme un fobijas, uzmācības, iekšējais nemiers vai spriedze, depresija, identitātes difūzija, psihosomatiskie simptomi, neskaidri dzīves mērķi, personības traucējumi, garastāvokļa svārstības (t.sk. impulsivitāte), atkarības, seksuālā disfunkcija, problēmas attiecībās, iekšējie konflikti (intrapsihiskie), miega problēmas, grūtības pieņemt lēmumu par dzīvē svarīgiem jautājumiem. Sniedzu atbalstu radiniekiem un tuviniekiem, kam ir saskarsme ar personu, kurai ir atkarības, hroniskas un onkoloģiskas saslimšanas vai cita veida psihoemocionālie traucējumi.

Savā darbā izmantoju individuālo un pāru psihodinamisko psihoterapiju, psihodinamisko terapiju ar kognitīvi biheiviorālās terapijas (KBT) elementiem, kā arī atbalsta terapiju.

Padziļināti interesējos par psihodermatoloģiju.


Izglītība

  • Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Rezidentūras fakultāte, iegūts psihoterapeita diploms, 2021.g.
  • RSU Medicīnas fakultāte, iegūts ārsta grāds, 2013.g. 

Profesionālā pieredze

  • RSU Psihosomatiskas medicīnas un psihoterapijas klīnika, ārsts-rezidents, no 2013. līdz 2017. g. 
  • SIA "Veselības centrs Vivendi", ārsts-stažieris, 2017. g. 
  • Anda Užāna ārsta prakss, ārsts-stažieris, no 2018. līdz 2020. g. 

Valodu prasmes

Latviešu un krievu valoda

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz