Ilze Markova

Ilze_Markova_fizioterapeite_Vivendi_centrs.png

Ilze Markova

Fizioterapeite

Jau labu laiku fizioterapijas profesijas paradigma ir mainījusies, un tā nav tikai konkrēts vingrojumu komplekss visiem vienas saslimšanas gadījumiem, bet gan individuāli pielāgotas terapijas metodes, turklāt ļoti daudz un dažādas! Sadarbībai nepieciešami vismaz divi – fizioterapeits un klients, un katram no viņiem ir savas kompetences – fizioterapeits pārzina dažādas novērtēšanas un ārstēšanas metodes, toties klients apzinās savas spējas, iespējas un motivāciju. Vislielākā nozīme tomēr ir tam, kas notiek nevis fizioterapijas kabinetā, bet gan tam, ko klients dara ārpus tā. Fizioterapijas procesā cilvēks apzinās tos faktorus, kas līdz šim ietekmējuši viņa veselību. Daudzi no šiem faktoriem ir ietekmējami, izmaināmi. Ja cilvēkam šajā procesā veidojas pozitīvas domas par savu veselības stāvokli, veselību veicinoši paradumi, tad fizioterapija ir veiksmīga. Ikdienas fiziskās aktivitātes nav domātas tikai izredzētajiem, tā ir dzīves viena no nozīmīgākajām sastāvdaļām, tādēļ nākamreiz, kad ir izvēles iespējas, izvēlieties kāpnes lifta vietā!


Izglītība

Regulāri apmeklēti tālākizglītības pasākumi kvalifikācijas celšanai.

Veselības zinātņu maģistra grāds veselības aprūpē, Rīgas Stradiņa universitāte, 2016.

Profesionāls bakalaura grāds veselības aprūpē ar fizioterapeita kvalifikāciju, Rīgas Stradiņa universitāte, 2013.


Profesionālā pieredze

Pieredze, zināšanas un prasmes uzkrātas jau 10 gadus, padziļinātāk apgūtas muskuloskeletālajā fizioterapijā, tostarp rehabilitācija personām pēc dažādām traumām un operācijām, hroniskām sāpēm.

Rīgas Stradiņa universitāte, Rehabilitācijas katedra, stundu pasniedzēja, 2016. - šobrīd

RVC Imantas filiāle, fizioterapeite, 2020. – 2022.

SIA MI Fizioterapija, fizioterapeite, 2017. – 2019.

Margaritas Kalniņas Noveičukas fizioterapeita prakse, fizioterapeite, 2015. - 2018.

SIA Sporta medicīna 1, fizioterapeite, 2012.– 2015.

Rehabilitācijas un fitnesa centrs Bimini, fizioterapeite, 2011. –2014.


Dalība biedrībās un asociācijās

Latvijas Fizioterapeitu asociācijas valdes locekle, 2022. - šobrīd


Valodu prasmes

Latviešu, krievu, angļu valoda

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz