Ilze Oiguse

Ilze_Oiguse_masiere_Vivendi_centrs.png

Ilze Oiguse

Ajūrvēdas masiere

Pievērsties Ājurvēdas medicīnai mani mudināja interese par šo seno ārstniecības sistēmu, kuras pamatā ir gan dziedniecība, gan vienlaikus arī dzīvesveids.

Ājurvēdas masāžas var piemērot, lai uzturētu formu un labi justos, kā arī gadījumos, kad papildu tradicionālās medicīnas ārstēšanai ir vēlēšanās pamēģināt kādu no netradicionālās jeb integratīvās medicīnas metodēm. Ar šo masāžu palīdzību var atbrīvoties no stresa, relaksēties vai, tieši otrādi, uzmundrināties.

Tradicionālās medicīnas studijās gūtās zināšanas man palīdz profesionālāk izprast katra pacienta vajadzības un piemērot tieši viņam atbilstošāko masāžas veidu.


Izglītība

Holistiskās medicīnas un naturopātijas asociācija, neformālās izglītības programma "Ājurvēda" – 2019. gadā

RSU Sabiedrības Veselības skola, maģistrantūras programma sabiedrības veselībā – 2005. gadā

Rīgas Medicīnas institūts, ārsta – stomatologa kvalifikācija – 1990. gadā

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz