Inita Vēvere

Inita_Vevere_masiere_Vivendi_Centrs.jpg

Inita Vēvere

Masiere

Savā līdzšinējā darbā esmu guvusi pārliecību, ka cilvēkam ļoti svarīga ir individuāla un holistiska pieeja. Tas ir īpaši aktuāli piesātinātajā ikdienas ritmā, kad muskuļu saspringumu bieži rada ilgstošs stress.  Masāžas laikā svarīgs ir ne tikai pieskāriens, bet arī tas, ko klients redz, dzird, sasmaržo.... Tas viss ietekmē nervu un hormonālo sistēmu, kas savukārt regulē un koordinē visu mūsu organisma sistēmu dzīvotspēju. Te ļoti labs palīgs ir arī individuāli piemeklētas ēteriskās eļļas, kuras maigi iedarbojas gan fiziskā, gan psihoemocionālā veidā.

Esmu sertificēta masiere un medicīnas māsa ar specializāciju fizikālajā terapijā un ūdensdziedniecībā. Vairākus gadus esmu strādājusi skaistumkopšanas jomā, veicot ķermeņa un sejas procedūras. Varu sazināties latviešu, krievu un angļu valodās.


Izglītība

2007.- Ķermeņa kopšanas estētika, mācību centrs SPA School

2008.- ESPA International britu treneru vadītās apmācības,  ķermeņa un sejas procedūras

2012.- Sejas kopšanas estētika, mācību centrs Elisanda

2013. - Māszinības, LU Rīgas  Medicīnas koledža

2014. - LFMA sertifikāts klasiskajā masāžā

Dažādi semināri un kursi.


Profesionālā pieredze

2015. - šobrīd -  ūdensdziedniecības speciālists un masieris Rīgas 1. slimnīcā

2008.- 2017 - skaistumkopšanas speciālists, ESPA Rīga


Valodu prasmes

Latviešu, krievu un angļu valoda

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz