Irina Matjuka

Irina_Matjuka_kliniska_psihologe_Vivendi_Centrs.png

Irina Matjuka

Klīniskā psiholoģe

Nolēmu studēt psiholoģiju, jo personīgi sastopos ar mentālam grūtībām (ēšanas traucējumi, depresija), un vēlējos piešķirt savai pieredzei jēgu. Es ļoti labi zinu sajūtu, ka esi "apburtā lokā" un dzīvo ar "ienaidnieku iekšā", tāpēc man ļoti gribas palīdzēt citiem atrast izeju no šī loka un beidzot sadraudzēties ar sevi.

Pabeidzot bakalaura studijas, uzreiz saku strādāt ar pusaudžiem, kuriem ir lieli atkarību riski un uzvedības grūtības. Pēdējos divus gadus esmu strādājusi atkarīgo pusaudžu rehabilitācijā, kur daudz ieguvu gan profesionālai, gan garīgai izaugsmei.

Šobrīd strādāju ar cilvēkiem, kuriem ir ēšanas traucējumi, kā arī turpinu darbu slimnīca – konsultēju un sniedzu atbalstu pieaugušiem pacientiem.

Manas galvenās profesionālas intereses ir: ēšanas traucējumi, dažāda veida atkarības, delikventa uzvedība, panikas lēkmes un depresija. Konsultēju gan pusaudžus, gan pieaugušos.


Izglītība

Latvijas Universitāte, profesionālā maģistra grāds klīniskajā psiholoģijā

Latvijas Universitāte, bakalaura grāds psiholoģijā

Krīzes intervences apmācība

Regulāri apmeklēju  profesionālās tālākizglītības seminārus, konferencēs un lekcijas.


Profesionālā pieredze

"Ēšanas traucējumu resursu centrs" – klientu konsultēšana un mentorings

"Slimnīca "Ģintermuiža"" – psiholoģiskā konsultēšana, darbs multiprofesionālā rehabilitācijas komandā (psihiatrisko un neirotisko pacientu konsultēšana)

"Slimnīca "Ģintermuiža""  – darbs no psihoaktīvo vielu atkarīgo pusaudžu rehabilitācijā

SIA "Izglītības pasākumi" – nodarbību par mobingu vadīšana

Latvijas Lauksaimniecības Universitāte – psiholoģijas pasniegšana tehniskas fakultātes studentiem

Krīzes centrs "Skalbes" – krīzē esošo klientu konsultēšanā.


Valodu prasmes

Latviešu un krievu valoda

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz