Kristīne Juhņeviča

Kristīne_Juhņeviča_VIVENDI.jpg

Kristīne Juhņeviča

Masiere

Masāža ir viena no senākajām holistiskajām ārstniecības metodēm, kuras vēsture meklējama Indijā un Ķīnā. Tās ietekme caur pieskārienu vērojama ne vien uz ādu, muskuļiem, saitēm un locītavām, bet arī uz struktūrām nervu un hormonu līmenī. Nereti tieši ikdienā uzkrātais saspringums mūsu ķermenī atspoguļojas caur fiziskām sāpēm, diskomfortu un savilkumu muskuļos. Tāpēc masāža ir laiks un vieta, kur parūpēties par savu labbūtību, sakārtot savu prātu un pateikties ķermenim par to, ko tas ir spējīgs paveikt ikdienas skrējienā. Par galveno vērtību šobrīd uzskatu nemitīgu mācīšanos un pilnveidošanos. Tomēr apzinos, ka brīvajā laikā ir jārod vieta patīkamām nodarbēm, kas palīdz atjaunoties, tāpēc apmeklēju spēka treniņus, CrossFit un jogas nodarbības, kas mani ļoti aizrauj.


Izglītība

2022 – Šobrīd Rīgas Stradiņa universitāte bakalaura studiju programma “Ergoterapija”

2020 – 2022 RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža studiju programma “Ārstnieciskā masāža”


Kursi un semināri 

2023. g. Čampi galvas un apkakles zonas masāža

2022. g. Medicīniskā teipošana


Profesionālā pieredze

2022. aprīlis-maijs Tartu Ülikooli Kliinikum Spordimeditsiini ja taastusravi kliinik (Tartu Universitātes Slimnīcas Sporta medicīnas un rehabilitācijas klīnika)

2022. marts-aprīlis SA “Jõgeva Haigla” (Jogevas poliklīnika)

 2021. jūnijs Iecavas veselības centrs


Valodu prasmes

Latviešu, krievu un angļu valoda

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz