Madara Ķikāne

Madara_Kikane_Fizioterapeite_VIVENDI_centrs.png

Madara Ķikāne

Fizioterapeite

Mūsu dinamiskajā ikdienā saskaramies ar dažādiem faktoriem, kas tieši vai netieši ietekmē mūsu veselību. Stress, piesārņota vide, neveselīgi paradumi – tas viss noved pie organisma spēju mazināšanās. Kā aizsargreakcija bieži vien rodas sāpes. Parastākais ceļš – iedzert tableti un iet tālāk, bet var meklēt speciālistu, kas spētu maksimāli ātri ar dažadākām pieejām līdzēt. Uzdevums ir ne tikai likvidēt sekas, bet arī censties aizrakties līdz problēmas saknei. Tāpēc, uzlūkojot cilvēku kā vienu veselumu, pielietoju muskuļu ķēžu pieeju, meklējot mazo „zobratiņu”
nepilnības.

Ikdienā daudz strādāju ar sportistiem ar mērķi uzlabot rezultātus un novērst kļūdas treniņu procesos, kas ir rezultējušies ar traumām un veicot preventīvus pasākumus traumu risku mazināšanai. Profesionālās prasmes esmu pilnveidojusi un pielietojusi ar dažāda profila pacientiem arī Somijā.


Izglītība

Fizioterapeita un sporta skolotāja kvalifikācija (LSPA) 2011.gads

Regulāri apmeklēti tālākizglītības kursi kvalifikācijas celšanai.


Profesionālā pieredze

Fizioterapeite/Trenere Alakris MIT 2020.-2023.gads

Galvenā fizioterapeite/Struktūrvienības vadītāja SIA "MI Fizioterapija" 2017.-2023.gads

SIA "Rehs" 2011.- 2014.gads


Valodu prasmes

Latviešu, angļu un krievu valoda

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz