Sandra Slūka

Sandra_Sluka_kliniska_psihologe_Vivendi_centrs.jpg

Sandra Slūka

Klīniskā psiholoģe

Sniedzu konsultācijas jauniešiem un pieaugušajiem saistībā ar akūta vai hroniska stresa un trauksmes traucējumiem (sociālā trauksme, panikas lēkmes, veģetatīvā distonija, u.c.), ilgstošu nomāktību, depresiju, izdegšanu, uzvedības traucējumiem (agresiju, dusmu lēkmēm), pašvērtējumu un nepārliecinātību par sevi, sarežģītām attiecībām ar apkārtējiem  (konflikti, šķiršanās, grūtības veidot attiecības, vientulība, piedzīvota vardarbība), krīzes situācijām.

Konsultēju ģimenes ar bērniem, kuriem ir grūtības uzvedības un emociju regulācijā.

Veicu intelekta un emocionālās sfēras psiholoģisko izpēti bērniem (no 6.g.v.) un jauniešiem, kuriem ir mācību, uzvedības un sociālo prasmju grūtības, pēc pieprasījuma sagatavojot arī atzinumu, ko iesniegt citiem speciālistiem (psihiatram, neirologam, Pedagoģiski medicīniskajai komisijai) un izstrādājot rekomendācijas vecākiem, mācību iestādei. Novērtēju bērna gatavību skolai. Pieaugušajiem veicu personības izpēti.


Izglītība

Latvijas Universitāte, Profesionālais maģistra grāds psiholoģijā un psihologa kvalifikācija (klīniskā psiholoģija) 2009. – 2011.g.

Latvijas Universitāte, Profesionālais bakalaura grāds psiholoģijā un psihologa asistenta kvalifikācija, 2002.– 2006.g. 

Papildu izglītība

Psiholoģijas un kognitīvi biheiviorālās terapijas centrs SIA "Intellego consulting" "Uzvedības dizains – regulāras aktivitātes veicināšana nomāktībā un vientulībā"

Psiholoģijas un kognitīvi biheiviorālās terapijas centrs SIA "Intellego consulting" "Psiholoģiskā trauma un iespējamās rekacijas pēc tās (akūta stresa traucējumi, pēctraumas stresa traucējumi"

Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centrs, "Darbs ar pusaudžu paškaitējumu. Klīniskais algoritms"

Apliecība par tiesībām vadīt motivācijas programmu mūsdienīgiem Latvijas skolu jauniešiem "MOT – izvēlies drosmi" – drosmi dzīvot, drosmi rūpēties, drosmi pateikt nē

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs "Speciālās zināšanas bērnu tiesību aizsardzības jomā psihologiem"

Education and Culture. Life learning Programme. "Group Dynamics and Social Skills in the Classroom (Itālija)"

Latvijas Skolu psihologu asociācija, "Kognitīvi biheviorālās terapijas metožu izmantošana darbā ar bērniem ar uzvedības traucējumiem"

Latvijas Universitāte, apliecība par tiesībām vadīt apmācību programmu "Bērna emocionālā audzināšana"

Krīžu un konsultāciju centrs “Skalbes”, apmācību programma "Krīzes intervence", u.cProfesionālā pieredze

Izglītības psihologs, Rīgas Franču licejs, no 2020.g.

Klīniskais un veselības psihologs, Krīžu un konsultāciju centrs “Skalbes”, 2021.g.

Lektore un satura veidotāja profesionālās pilnveides seminārā pedagogiem “Mācību procesa organizēšana vispārējās izglītības iestādēs darbā ar bērniem, kuriem ir mācīšanās, uzvedības un emocionālās sfēras traucējumi” (36h), 2015.g

Izglītības psihologs, Rīgas Kultūru vidusskola, 2011. –  2015.g.

Pirmsskolas pedagogs, PII “Laimiņa”, 2008. – 2011.g.

Krīzes telefona konsultants, Krīžu un konsultāciju centrs “Skalbes” , 2003.– 2009.g.


Valodu prasmes

Latviešu

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz