Zane Skuja

Zane_Skuja_kliniska_psihologe_Vivendi_centrs.jpg

Zane Skuja

Klīniskā un veselības psiholoģe

Sniedzu atbalstu ceļā uz sevis iepazīšanu, pieņemšanu un iemīlēšanu visos līmeņos. Citiem vārdiem sakot, palīdzu veidot labvēlīgas attiecības pašam ar sevi, lai cilvēks varētu pilnvērtīgi piedzīvot dzīvi un veidot veselīgas attiecības ar citiem. Palīdzu iepazīt un sadraudzēties ar savām emocijām, domām un ķermeni, kā arī apgūt rīkus sevis mierināšanai un veselīgus veidus, kā pārvarēt dažādas psihoemocionālās grūtības. Ja Tev ir gūtības pieņemt savu ķermeni un nejūties gluži labi savā ādā, varam kopīgi meklēt ceļu uz sevis pieņemšanu un iemīlēšanu.
Sniedzu emocionālu atbalstu un praktiskus ieteikumus ikdienai, kā pārvarēt trauksmi un spriedzi, vai vispārējām grūtībām saprast un regulēt savus emocionālos stāvokļus. Iedrošinu iepazīt un spēcināt savas personīgās robežas, mazināt perfekcionismu un iekšējo kritiku, lai vairotu mieru, prieku un pārliecību par sevi. Ar mani var veidot atbalstošas, drošas un, iespējams, pat jautras sarunas par seksu, dzimumorgāniem, seksuālajām pieredzēm, vēlmēm, un vairāk.

Līdzās sarunai es iesaistu sajūtas un kustības, uzdodu mājasdarbus, un sniedzu atbalstu arī dzīvesveida izmaiņu veikšanā. Pielietoju arī rīkus kā terapeitiskās kārtis un zīmēšanu, ar ko var piekļūt slēptākām izjūtām un vēlmēm, rast atbildes un risinājumus sarežģītos jautājumos.
Lai gan bērnību izmainīt nevaram, mēs varam pieaugušā vecumā sniegt sev to mīlestību un rūpes, ko, iespējams, nesaņēmām augot. Sadarbojoties ar savu iekšējo bērnu ar īpašu rakstīšanas un zīmēšanas metodi (Luccia Capacchione, 1991), palīdzu piekļūt savam mazajam Es, lai sadraudzētos ar viņu, dziedinātu brūces un iegūtu jaunus resursus savam radošumam un priekam pieaugušā dzīvē.


Izglītība

Bakalaura grāds psiholoģijā un filosofijā, Glāzgovas Universitāte, Skotija
Bakalaura grāds psiholoģijā, LU, 2016
ERASMUS+ apmaiņas semestris Nīderlandē, Groningenas Universitātē, 2018
Maģistra grāds organizāciju psiholoģijā, LU, 2019


Profesionālā pieredze


Privātprakse klīniskajā un veselības psiholoģijā, 1,5 gadi
Nodarbību vadītāja biedrībā "Papardes Zieds"
Vairāk nekā 5 gadu pieredze personīgajā psihoterapijā Geštaltterapijā
Personīgā pieredze terapijā ar zirgu starpniecību (equine assisted psychotherapy)

Pieredze klientu panākumu vadīšanā starptautiskā vidē
Pieredze nelielu projektu vadīšanā starptautiskā vidē

Papildu pieredze 


Kustības Zero Waste Latvija līdzdibinātāja


Valodu prasmes

Latviešu un angļu valoda

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz