Vivendi ideja

Mūsdienu straujais dzīves temps, vēlme būt veiksmīgam - izveidot labu karjeru, būt pārtikušam - nodrošināt ģimenei cienījamus dzīves apstākļus, bērniem labu izglītību, būt sabiedriski aktīvam, pieprasītam un mūsdienīgam ir radījis augsni emocionālai pārslodzei, pastāvīgam stresam un “izdegšanas” riskam.

Pētījumos noskaidrots, ka katrs otrais cilvēks mūsdienās nespēj apvienot darbu ar pilnvērtīgu atpūtu, bet katrs ceturtais jūtās nelaimīgs. Kā biežākie labsajūtas traucēkļi minēta pārmērīga slodze darbā, neveselīgs uzturs, un laika trūkums veselīgu maltīšu pagatavošanai, kā arī nepietiekamas miega stundas. Pieaugošā dzīves ritma radītās spriedzes un izsīkuma dēļ pasliktinās veselība un savstarpējās attiecības ar tuviniekiem un draugiem.

Kā sekas nereti mēdz attīstīties dažādās atkarību formās, ar kurām cenšamies sev palīdzēt - ēšanas traucējumi, sociālie tīkli, narkotikas, alkohols, azartspēles, ekstrēmie sporta veidi (veids, kā atbrīvoties no stresa, īpaši raksturīgs vīriešiem). Kuras sākotnēji ļauj aizmirsties, tomēr ilgākā laika posmā nopietni grauj veselību, pārņem bezizejas izjūta, zaudējam dzīvesprieku, saslimstam.

Mūsdienu sabiedrībā lielākā daļa slimību ir tieši neveselīgā dzīvesveida dēļ, tādas slimības kā ēšanas traucējumi, cukura diabēts, paaugstināts asinsspiediens, muguras sāpes u.c. ir sastopamas aizvien lielākam skaitam un jaunākiem cilvēkiem.

VIVENDI centrs ir pagrieziena punkts ceļam uz labas pašsajūtas un laimīgas dzīves atjaunošanu!
Mēs apzināmies, ka pārmaiņas realizēt nav viegli, īpaši, ja tas skar ieradumus un dzīvesveida maiņu. Tieši tāpēc, mēs esam gatavi Jums palīdzēt, piemērojot individuāli izstrādātu ārstēšanas taktiku, lai atrisinātu ieilgušās problēmas.

Pārmaiņu īstenošanai ir nepieciešams profesionāls padoms, atbalsts un regulāra motivācijas uzturēšana, tieši tāpēc mēs esam spēks, - kas, kopīgi sadarbojoties, spēs ieviest pakāpeniskas dzīvesstila pārmaiņas, lai sasniegtu ilgtermiņa rezultātus!

Agita Lazdiņa, veselības centra Vivendi direktore un idejas autore