Iespēja pieteikties grupu psihoterapijai!

Iespēja pieteikties grupu psihoterapijai!

Veselības centrā “Vivendi” tiek organizēta grupu psihoterapija, kuras mērķis ir sniegt tās dalībniekiem padziļinātāku izpratni par sevi, mazinot emocionālās ciešanas drošā un piesaistošā veidā. Terapijā tiek risinātas interpersonāla attiecības ar iespēju “paskatīties uz sevi ar citu acīm”.

Grupas galvenie ieguvumi ir tādi, kā tā ļauj saprast emocionālos traucējumus un rast tiem risinājumus. Grupu psihoterapija ir vieta, kur augt, attīstīties un mācīties izprast sevi, savas emocijas un rīcības. Svarīgi ir spēt komunicēt arī ar citiem cilvēkiem, jo komunikācija ir atklātības, sapratnes un uzticības pamatprincips. Grupas dalībnieki palīdzēs izteikt viedokli par savām sajūtām un iedrošinās tās mainīt. 

Grupu terapija piemērota tiem, kuri: 

  • vēlas iemācīties risināt savstarpējās attiecības ar citiem cilvēkiem,
  • jūtas nepietiekami un nav pašpārliecināti,
  • cieš no grūtībām paust savas emocijas,
  • meklē iedrošinājumu komunicēt grupās/kolektīvos,
  • grib iepazīt sevi no cita skatupunkta. 

Grupas psihoterapija notiek vienu reizi nedēļā 90 minūtes. Terapijas ilgums var būt katram dalībniekam atšķirīgs, kamēr tiek sasniegti izvirzītie mērķi. Tā ir droša un konfidenciāla vide, kur dalībnieki savā starpā nav pazīstami. 

Uz doto brīdi tiek komplektēta jauna grupa! Grupu vadīs ārstes psihoterapeites dr.Agita Lazdiņa un dr.Anastasija Kajandere. Tā notiks pirmdienu vakaros no 18:00 – 19:30, sākot no 11. septembra. Maksa par dalību grupā 35 EUR par sesiju (90 minūtes).

Interesentus aicināsim uz izvērtēšanas sesijām ar grupu vadītājām. 

 

Pieteikšanās noslēgusies! Aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā un sociālajos tīklos.

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz