Jauna speciāliste mūsu komandā - masiere Renāte Loķe

Jauna speciāliste mūsu komandā - masiere Renāte Loķe

Renāte Loķe savā darbā apvieno SPA apmācībās un medicīnas studijās gūtās prasmes un zināšanas, lai sniegtu klientiem piemērotu, vēlamu un patīkamu masāžas pieredzi.

Renāte saka: “Masāža ne tikai mehāniski iedarbojas uz muskuļiem, saitēm un locītavām, bet arī līdzsvaro nervu sistēmas darbību - nomierina ķermeni un prātu.”

 

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz