Jauns specālists mūsu komandā - internists dr.Pauls Dzelve

Jauns specālists mūsu komandā - internists dr.Pauls Dzelve

Internists dr. Dzelve uzskata, ka katram pacientam ir nepieciešams gan laiks, gan uzticība un iespēja risināt problēmas kompleksi, it sevišķi pirmajā vizītē pie speciālista, kurā parasti ir nepieciešama garāka saruna, lai saprastu slimības vēsturi, izanalizētu paveikto un paveicamo, kā arī atrastu risinājumus - un tie jārod kopīgi. 

 

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz