UDHS atbalsta grupa vecākiem – jau no 13. novembra!

UDHS atbalsta grupa vecākiem – jau no 13. novembra!

Bērns ar uzmanības deficīta un hiperaktivitātes sindromu (UDHS) var būt liels izaicinājumiem pieaugušajiem, kas audzina un izglīto bērnu – viņi var justies bezspēcīgi, noguruši, nekompetenti, jo nespēj regulēt bērna uzvedību. Dzīve var būt haotiska un neprognozējama, tomēr tas nav neizbēgami.

Aicinām vecākus uz apmācību un atbalsta grupu, kurā 4 nodarbību laikā apgūsim uzvedības terapijas paņēmienus, lai mazinātu UDHS ietekmi uz bērna attīstību, izglītošanos un attiecībām ar apkārtējiem.

Vecākiem būs iespēja iegūt praktiski pielietojamas zināšanas, savstarpēji dalīties pieredzē un saņemt tieši savai situācijai piemērotu speciālistu atbalstu. 

Vairāk informācijas šeit

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.