Dr. Kristīna Buta

Dr_Kristina_Buta_psihiatre_Vivendi_Centrs.jpg

Dr. Kristīna Buta

Psihiatre

Psihiatrijas joma man ir saistoša, jo cilvēka emocionālā pasaule dažkārt mēdz būt neizdibināma. Uzskatu, ka nevar skatīt cilvēku pa atsevišķām daļām, ir jāskatās kopumā - holistiski. Par ārstu vēlējos kļūt jau no 9 gadu vecuma, bet psihiatriju izvēlējos tad, kad sapratu, ka mani interesē, kas notiek ar cilvēka iekšējo pasauli pēc dažādiem fiziskiem vai emocionāliem pārbaudījumiem. Es ticu, ka var palīdzēt ikvienam, ja vien cilvēks pats ir gatavs pieņemt palīdzību.


Izglītība

RSU Medicīnas fakultāte, iegūts ārsta grāds, 2011.g. 

RSU Tālākizglītības fakultāte, rezidentūra psihiatrijā, 2015.g.


Profesionālā pieredze

VSIA „Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs” (RPNC)

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests

Īpaši pieredzi cilvēka emocionālajā pasaulē guvu tad, kad pašai bija grūtniecības un pēcdzemdību periodi, kas deva izpratni par sievietes pārdzīvojumiem šādos dzīves posmos.

Speciāliste turpina papildināt profesionālās prasmes un kompetences, apmeklējot konferences, kursus un apgūstot jaunāko nozares informāciju.


Publikācijas/video

VIDEO: Ēšanas traucējumi


Valodu prasmes

Latviešu un krievu valoda

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz