Dr. Lāsma Četverga

Dr_Lasma_Cetverga_gimenes arste_Vivendi_Centrs.jpg

Dr. Lāsma Četverga

Ģimenes ārste

Ģimenes medicīnā ir piecu gadu pieredze. Palīdzu pacientam rūpēties par veselību gan akūtos gadījumos, gan hronisku slimību gadījumos. Veicu profilaktisko veselības aprūpi, kas sevī iekļauj profilaktisko vakcināciju, profilaktiskās veselības pārbaudes un cenšos panākt izpratni par veselīga dzīves veida pozitīvo ietekmi uz dzīves kvalitāti un dzīvildzi. Piemeklēju katram pacientam individuālu veselības aprūpes plānu, vajadzības gadījumā piesaistot vajadzīgos speciālistus un diagnostikas metodes, lai nodrošinātu kvalitatīvu veselības aprūpi.


Izglītība

Latvijas Universitāte, rezidentūra ģimenes ārsta specialitātē, 2009. g.

Rīgas Stradiņa Universitāte, medicīnas fakultāte, ārsta grāds, 2004. g.

Profesionālās prasmes regulāri tiek papildinātas gan vietējās, gan starptautiskās konferencēs un kongresos. Zināšanas tiek aktualizētas, sekojot līdzi jaunākajiem atklājumiem medicīnā un zinātnē.


Profesionālā pieredze

Medicīnas sabiedrībā ARS, terapeite, 2004. g. – pašlaik 

SIA "Možums 1", ģimenes ārste, 2014.06. – 2014.09.

Iecavas veselības un sociālās aprūpes centrs, ģimenes ārste, 2010. g. – 2013. g.

Iecavas novada sporta skola “Dartija”, ārste, 2011. g. – 2013. g.

 

Pārvalda latviešu, krievu, angļu valodas.

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz