Psihoterapeite
Jo vairāk laika pavadu šajā specialitātē, jo vairāk pārliecinos, cik liela nozīme ir cilvēka psihiskajai veselībai – emociju izpaušanai, komunikācijai, apzināšanai – visas šīs lietas palīdz cilvēkam justies apmierinātam ar dzīvi un tikko parādās kāds disbalanss šajā sistēmā, attīstās trauksmes, depresijas, psihosomatiskie simptomi, attiecību, pašvērtējuma, seksualitātes problēmas, u.c.
Konsultēju pacientus ar mērķi uzlabot dzīves kvalitāti, justies pārliecinātiem par sevi un līdz ar to spēt izveidot ilgnoturīgas, harmoniskas attiecības ar apkārtējiem, kā arī apzināties kā pagātnes pieredze ietekmē tagadni.
Uzskatu, ka psihoterapija var palīdzēt ikvienam, ja ir vēlme uzzināt par sevi kaut ko jaunu vai labāk sevi izprast, terapijā var iegūt emocionāli koriģējošu pieredzi, kura rodas empātiskā, klātesamības, ieinteresētības un emocionāli drošā vidē.
Strādāju ar pusaudžiem, jauniešiem un pieaugušajiem.
Darbā pielietoju psihodinamisko terapiju, krīžu intervences terapiju, atbalsta terapiju, ar kognitīvi-biheiviorālās terapijas elementiem, atkarībā no tā, kas individuāli pacientam būtu vispiemērotākais.
Rīgas Stradiņa Universitāte, rezidentūra psihosomatiskajā medicīnā un psihoterapijā, 2018. – 2022.g septembrim.
Rīgas Stradiņa Universitāte, ārsta grāds, 2018.g.
Rīgas Stradiņa Universitātes psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas katedra – lektore, zinātniski pētniecisko darbu izstrādes vadītāja.
Publikācija: Kā emocionālā vardarbība ietekmē jaunākos ģimenes locekļus
Žurnāls: Ārsts.lv
Latviešu un angļu valoda