Laima Givoina

Laima_Givoina_uztura_specialiste_Vivendi_centrs_.png

Laima Givoina

Uztura speciāliste

Es izvēlējos uztura speciālista profesiju tāpēc, ka uzturs neapšaubāmi spēlē svarīgu lomu ikviena cilvēka dzīvē. Uzskatu, ka veselīgs un sabalansēts uzturs ir kā veiksmes atslēga uz pilnvērtīgu un enerģijas pilnu dzīvi.

Uztura speciālista konsultācija ir ļoti noderīga ne tikai cilvēkiem ar lieko svaru, hroniskām saslimšanām vai ēšanas traucējumiem, bet arī veseliem cilvēkiem, kuri vēlas ēst veselīgi un sakārtot savu ēdienkarti. Es uzskatu, ka produktus nevajadzētu vērtēt kā “labs” un “slikts”. Ēdienkartē drīkst iekļaut ikvienu pārtikas produktu, taču ir svarīgi saprast, cik bieži un kādos daudzumos.

Vēlos, lai sabiedrībā veidojas pareizs priekšstats par uztura speciālista profesiju. Uztura speciālists nav cilvēks, kas aizliedz ēst vai liek sekot striktām un mokošām diētām. Uztura speciālists ir profesionālis, kurš ikvienam pacientam palīdzēs pilnveidot ēdienkarti un veicināt priekšstatu par to, ka veselīgs uzturs nav specifiska diēta, bet gan dzīvesveids.

Strādājot par uztura speciālisti, vēlos palīdzēt pacientiem uzlabot veselības stāvokli, kā arī saprast, kā sabalansēta uztura pamatprincipus ir visvieglāk ievērot ikdienā. Es apsolu, ka ir iespējams ēst nedārgi, veselīgi un ļoti garšīgi!


Izglītība

Rīgas Stradiņa universitāte, Bakalaura grāds veselības aprūpē, Uztura speciālista kvalifikācija, 2020. gads

Rīgas Stradiņa universitāte, Sabiedrības veselības un sociālas labklājības fakultāte, Maģistra studiju programma “Uzturzinātne”, 2020. gads līdz šim brīdim


Profesionālā pieredze

Uztura speciālista prakse uzņēmumā SIA “OnPlate”, 2018. gads

Uztura speciālists stomatoloģijas privātklīnikā “Dental Shop” 2020. gads – 2021. gads


Publikācijas/video

Publikācija: "Laimīgais ēdiens" jeb ko ēst, lai vienmēr būtu labā omā?

Publikācija: Svaigas augļu un dārzeņu sulas – imunitātei, veselībai un skaistumam


Dalība asociācijās

Latvijas Diētas un uztura speciālistu asociācijas biedre.

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz