Sociālo prasmju grupa bērniem

Sociālo prasmju grupa bērniem

Komplektējam jaunas grupas vecumposmos no 8 līdz 10 gadiem.

Aicinām uz individuālo izvērtēšanu! 

Mūsdienās bērniem arvien biežāk ir grūti iekļauties sociālajā vidē (skolā, bērnu dārzā, ģimenē). Kādām grūtības adaptēties sociālajā vidē var izpausties kā grūtības izveidot draudzīgas vai tuvas attiecības skolā, paust savu iniciatīvu attiecībās ar vienaudžiem un pastāvēt par sevi vienaudžu vidū. Kādam citam, savukārt, sociālās grūtības izpaužas kā agresīva, provocējoša uzvedība skolā un/vai mājās. Bērniem, kuriem ir sociālās adaptācijas grūtības, bieži vien ir problemātiski, atpazīt un saprast savas emocijas, kā rezultātā tās atainojas viņu uzvedībā kā agresija, vai kā noslēgšanās sevī un trauksmainība.

Lai risinātu šo problēmu, ļoti vērtīgas ir individuālas konsultācijas pie psihologa un psihiatra, lai saprastu problēmas pamatcēloni, konsultācijas vecākiem un darbs vecākiem kopā ar bērniem. Tomēr nozīmīgi ir arī trenēt bērnu prasmes praktiskās nodarbībās ar vienaudžiem. Līdz ar to tiek piedāvāta iespēja bērnam attīstīt savas sociālās prasmes grupā.

Grupas mērķis:

Izmantojot radošus uzdevumus, spēles un fiziskas aktivitātes, bērniem tiks attīstītas sociālās prasmes, pilnveidotas komunikācijas iemaņas un prasme veidot emocionāli siltas attiecības. Tiks paaugstināts pašvērtējums, veicināts pozitīvs priekšstats par savu ķermeni. Bērniem būs iespēja attīstīt savu radošumu un nonākt kontaktā ar iekšējiem resursiem.

Praktiska informācija par grupu:

Nodarbību cikls sastāv no 10 sesijām. Grupa notiks vienu reizi nedēļā pirmdienās vai ceturtdienās (pēc vairākuma vienošanās),nodarbības ilgums – stunda. Grupas dalībnieku skaits ir no 6 līdz 8. Bērnu vecuma grupa: no 8 līdz 10 gadiem. Lai uzsāktu dalību grupā, ir obligāta individuāla tikšanās reize bērnam kopā ar vecākiem un speciālistu, lai tiktu veikta izvērtēšana, izvērtēta bērna piemērotība grupai, nodibināts kontakts un apzināti bērna resursi.

Lai nodrošinātu terapeitisko procesu, deju un kustību terapijas grupa sākot ar trešo tikšanās reizi ir slēgta.

Nepieciešamības gadījumā, iespējams strādāt arī individuāli. 

Cenas:

Individuālā tikšanās grupas vadītājai ar bērnu un vecākiem, kuras laikā notiks gan sākotnējās informācijas, gan problēmas un resursu apzināšana, balstoties uz sarunu ar vecāku, mākslā balstītā izvērtēšana bērnam un īsa atgriezeniskās saiknes sniegšana (1,5 h) – 30,00 EUR

Kopējā maksa par kursu (10 nodarbības) – 130,00 EUR. Maksājot divās daļās, EUR 75.00 1. un 5. nodarbībā.

Lai pierakstītos vizītēm, nodarbībām vai programmām veselības centrā "Vivendi", aicinām izmantot elektronisko pieteikuma formu!

Pēc pieraksta veikšanas reģistratūras darbinieki ar Jums sazināsies 12 stundu laikā no pieteikuma saņemšanas brīža, sūtot e-pastu, vai zvanot uz norādīto tālruņa numuru, lai apstiprinātu Jums vēlamo laiku vizītei pie izvēlētā speciālista.

Pieraksts bez apstiprinājuma pa tālruni vai apstiprinājuma e-pasta saņemšanas nav derīgs!

Ja vēlaties atteikt vai pārcelt pierakstu, lūdzam to darīt zināmu vismaz 24h iepriekš. Ja darīsiet to vēlāk, ir jāveic neapmeklētā pakalpojuma apmaksa 50% apmērā.

Pieteikties vizītei


Es piekrītu un vēlos saņemt uz savu e-pastu veselības centra "Vivendi" ziņas par piedāvājumiem un jaunumiem (pakalpojumiem, izglītojošiem semināriem u.c. saistošo informāciju par centru).

Jūs jebkurā brīdī varat atteikties no aktuālāko piedāvājumu un jaunumu saņemšanas, tādējādi izdzēšot sevi no Kontaktu datu bāzes. Lai to darītu, lūdzu, informējat centru, rakstot uz info@vivendicentrs.lv.

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.