Sertificēta uztura speciāliste, Apmācīttiesīgā statuss uztura specialitātē
Attiecību sakārtošana ar ēdienu ir tas, ko es primāri vēlos cilvēkiem palīdzēt izdarīt. Vai tie būtu ēšanas traucējumi, virssvars, kāda hroniska slimība vai kāds pavisam cits iemesls uztura speciālista apmeklējumam, attiecības ar ēdienu mēs neapiesim. Ēdienam ir jādod enerģija, uzturvielas, tam ir jābūt garšīgam un tādam, kas jums nerada papildus apgrūtinājumus – ne fiziskus, ne emocionālus.
Konsultāciju laikā ievācu vispusīgu anamnēzi, nereti lūdzu aizpildīt uztura dienasgrāmatu un analizēju bioimpedances datus, uz kuru pamata pacients saņem uztura rekomendācijas un ieteikumus ēšanas paradumu pakāpeniskai maiņai. Ja esat iepriekš veikuši kādus izmeklējumus vai analīzes, droši ņemiet līdzi.
Svarīgi būtu pieminēt, ka savulaik pati esmu gājusi cauri ēšanas traucējumu labirintiem. Tas bija emocionāli smags un grūts periods, bet tas man ir palīdzējis labāk izprast ēšanas traucējumu emocionālo pusi, kā arī empātiski iedziļināties pacientu stāstos par viņu pieredzi.
Lai arī stāsti un grūtības mums daudziem ir kopīgas, uzskatu ka katram tomēr ir savs atveseļošanās ceļš, tāpēc individualizēta, uz konkrēto pacientu orientēta pieeja man ir vispieņemamākā.
Glāzgovas Universitāte, Skotija, Maģistra grāds medicīnas zinātnes (specializācija uzturzinātnē - aptaukošanās un liekā svara menedžments) 2012. gads
Rīgas Stradiņa universitāte, Bakalaura grāds veselības aprūpē, Uztura speciālista kvalifikācija, 2011. gads
Rīgas Stradiņa Universitāte, docētājs, no 2013.gada
Bērnu Klīniskā Universitātes slimnīca, uztura speciāliste, no 2022.gada
Dr. Federa Vācijas - Latvijas Kardioloģijas Privātprakse, uztura speciāliste, no 2022. gada
Klīnika EGV, uztura speciāliste, no 2016. - 2023. gadam
Uztura sleju un publikāciju autore dažādos preses izdevumos
Programmas autore un lektore tālākizglītības apmācībās ārstniecības personām “ATBILSTOŠA UZTURA LIETOŠANA PACIENTIEM AR HRONISKĀM SLIMĪBĀM”
Latvijas Diētas un uztura speciālistu asociācijas biedre.
"Fastings 8/16" jeb daļējā badošanās: diētas ieguvumi, iespējamie riski un pieredze
"Klusie sabotieri, kas traucē nomest svaru"
"Pirmās 1000 dienas bērna uzturā"
"Dārzeņi un augļi – vai vienmēr veselīgi?"
Latviešu un angļu valoda