Mēs ar prieku paziņojam par jauna pakalpojuma pieejamību veselības centrā Vivendi – ultrasonogrāfijas izmeklējumiem (USG), kas palīdz ātri, precīzi un efektīvi diagnosticēt dažādus veselības stāvokļus. Izmantojot augstākās klases aprīkojumu un profesionālu speciālistu komandu, nodrošinām:
Vēdera dobuma orgānu izmeklēšanu
Izmanto, lai pārbaudītu aknu, žultspūšļa, aizkuņģa dziedzera, liesas un nieru stāvokli, palīdzot diagnosticēt dažādas saslimšanas un novērot hronisku slimību gaitu.
Vairogdziedzera ultrasonogrāfiju
Nodrošina precīzu vairogdziedzera struktūras un izmēru novērtējumu, ļaujot konstatēt mezglus, cistas vai iekaisuma procesus.
Muskuļu, cīpslu un citu virspusēju struktūru ultrasonogrāfiju
Palīdz diagnosticēt muskuļu un cīpslu traumas, iekaisuma procesus locītavās, kā arī citas ar kustību sistēmu saistītas problēmas.
Galvas un kakla asinsvadu izmeklējumus (duplekso skenēšanu jeb doplerogrāfiju)
Nodrošina asinsvadu caurplūdes un struktūras izpēti, lai identificētu aterosklerozes, trombozes vai citu asinsrites problēmu pazīmes.
Mīksto audu (limfmezgli, trūces, vēdera priekš. sienas mīkstie audi, ingvinalo rajonu mīkstie audi, veidojumi plaukstas rajonā, galvas matainajā daļā) ultrasonogrāfija – 60EUR Izmeklējums pieejams arī bērniem!
Vēdera dobuma ultrasonogrāfija – 65EUR Izmeklējums pieejams arī bērniem!
Vairogdziedzera ultrasonogrāfija – 65EUR Izmeklējums pieejams arī bērniem!
Krūšu diedzeru ultrasonogrāfija – 70EUR Izmeklējums pieejams arī bērniem!
Brahiocefālo un transkraniālo (galvas, kakla) asinsvadu doplerogrāfija (DUPLEX) – 115EUR
Brahiocefālo (kakla) asinsvadu doplerogrāfija (DUPLEX) – 70EUR
Transkraniāla (galvas) asinsvadu doplerogrāfija (DUPLEX) – 70EUR
Piesakies, rakstot uz e-pastu info@vivendicentrs.lv vai zvanot uz tālr. 20451777!
Pacientu ievērībai:
Ja pacients nosūtīts uz vēdera dobuma orgānu USG, tad uz izmeklējumu jāierodas tukšā dūšā, neēdušam vismaz 6 stundas. Dzert drīkst tikai ūdeni, kā arī lietot ikdienā nepieciešamos medikamentus.
Ja nepieciešams izmeklēt urīnpūsli, apmēram 1 stundu pirms izmeklējuma jāizdzer apmēram 1l šķidruma un līdz izmeklējumam urīnpūsli iztukšot nedrīkst.