Dr. Lelde Logina

Dr.Lelde Logina.jpg

Dr. Lelde Logina

Psihoterapeite

Jo vairāk laika pavadu šajā specialitātē, jo vairāk pārliecinos, cik liela nozīme ir cilvēka psihiskajai veselībai – emociju izpaušanai, komunikācijai, apzināšanai – visas šīs lietas palīdz cilvēkam justies apmierinātam ar dzīvi un tikko parādās kāds disbalanss šajā sistēmā, attīstās trauksmes, depresijas, psihosomatiskie simptomi, attiecību, pašvērtējuma, seksualitātes problēmas, u.c. 

Konsultēju pacientus ar mērķi uzlabot dzīves kvalitāti, justies pārliecinātiem par sevi un līdz ar to spēt izveidot ilgnoturīgas, harmoniskas attiecības ar apkārtējiem, kā arī apzināties kā pagātnes pieredze ietekmē tagadni. 

Uzskatu, ka psihoterapija var palīdzēt ikvienam, ja ir vēlme uzzināt par sevi kaut ko jaunu vai labāk sevi izprast, terapijā var iegūt emocionāli koriģējošu pieredzi, kura rodas empātiskā, klātesamības, ieinteresētības un emocionāli drošā vidē. 

Strādāju ar pusaudžiem, jauniešiem un pieaugušajiem.  

Darbā pielietoju psihodinamisko terapiju, krīžu intervences terapiju, atbalsta terapiju, ar kognitīvi-biheiviorālās terapijas elementiem, atkarībā no tā, kas individuāli pacientam būtu vispiemērotākais. 


Izglītība

Rīgas Stradiņa Universitāte, rezidentūra psihosomatiskajā medicīnā un psihoterapijā, 2018. – 2022.g septembrim.

Rīgas Stradiņa Universitāte, ārsta grāds, 2018.g. 


Profesionālā pieredze

Rīgas Stradiņa Universitātes psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas katedra – lektore, zinātniski pētniecisko darbu izstrādes vadītāja. 

Pasniedzu dažādas lekcijas par psihisko veselību. 

Publikācijas/video

Publikācija: Kā emocionālā vardarbība ietekmē jaunākos ģimenes locekļus

Žurnāls: Ārsts.lv


Valodu prasmes

Latviešu un angļu valoda

Mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu «Piekrītu», jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs jebkurā laikā varat atcelt savu piekrišanu, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Izvērsts Privātuma Politikas apraksts pieejams šeit.zzz